Результати пошуку

  1. F

    Турецькі вертикалки. Що краще?

    користуюсь хуглу 104А 12к. вже 7 років. по якості бою- задоволений, але покриття стволів не якісне, на другий рік посвітліло місцями. дерево- якесь м'яке, лак облазе. але то все не критично. брав в києві в бастіоні. на вітрину виклади декілька рушниць, в якості експерименту переставляв стволи...
  2. F

    Чищення стріляних пластикових гільз

    я вставляю в шурупокрут йоршика і мию розчином господарського мила, потім полоскаю і сушу.
  3. F

    Запрет охоты с пневматикой

    з приводу "дешевих пуль" ціна нормальної пневматики, такої щоб можна було стріляти по собаках далеко перевищує ціну навіть 1000 "недешевих патронів". примарна економія...
  4. F

    Зимние костюмы камыш.

    а чи можливе виконання по індивідуальним замірам?
  5. F

    Обменяю дробь на свинец.

    так всеж таки фото будуть? маю кіл 50 кабельного свинцю...
  6. F

    Пошив камуфлированных ветровок под заказ (ВЕСНА_ОСЕНЬ)

    хоч і з затримкою, замовлення отримав все сподобалося дякую
  7. F

    Видеорегистратор на рыбалке

    недавно купив тут: http://odessahunting.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=1938 в реальних умовах не використовував. так грався. в темряві знімає погано. звук є. але якщо порівняти з "правильними" моделями ціною в 3000 грн.- то цілком компромісний варіант.
  8. F

    Чехол ружейный дермантин СССР

    резерв завтра подзвоню
  9. F

    Продам чехлы под переломку

    ну то як з кирзовим чохлом?
  10. F

    Продам чехлы под переломку

    на всяк випадок я другий в черзі на кирзу
  11. F

    Продам гильзы латунные

    так що там з 32? ціна?
  12. F

    Гильзы б.у.латунь 16 калибр продам

    32 калібр в резерв давайте телефон
  13. F

    РАЗНОЕ ПО ОХОТЕ

    чохол за мною, вишліть номер картки приват для оплати.
  14. F

    Продам чехол, ложе, набор, приспособление

    якщо у Roma з чохлами не зросться, я наступний в черзі, хочаб на один.
  15. F

    гільзи,шріт,кулі,комуфляж

    посилку отримав, дякую
  16. F

    гільзи,шріт,кулі,комуфляж

    тоді прошу номер реквізити для оплати моїх 2-х кг бажано карта приват або насипте на 50 грн.
  17. F

    гільзи,шріт,кулі,комуфляж

    якщо grom79 не забере увесь шріт №3 (3,5 мм) то я готовий купити до 3 кг. (можливо і менше)
  18. F

    Вопросик по регистрации Колибри К-220...

    я думаю Вам потрібно сюди http://sail.com.ua/documentation/registration-boats.html тут все докладно описано до речі в самого є такий човен, ні про яку реєстрацію ( а без неї, я думаю Вас нікуди не припишуть) і не думаю (хоча використовую цей човен виключно для озер)
  19. F

    дробь 2,5мм

    дріб заводський? твердий чи м'який? потрібно забрати все одразу, чи можливо 3 кг?
  20. F

    сигналізація на 3 і більше одиниць

    з приводу сигналізації мав розмову з дозвільником. коротко так: да роби що хочеш, прикручуй чи не прикручуй сейф, встановлюй будь яку сигналізацію, головне ти повинен забезпечити СХОРОННІСТЬ зброї, а от коли її в тебе викрадуть от тоді будеш мати проблеми чому ти зробив цього. і він всеж правий.
Зверху