Результати пошуку

  1. veriovo4ka89@

    Про майбутній закон!!!

    Нещодавно натрапив на такий проект закону про зброю і чесно кажучи я збентежений, злий та водночас схвильований. Та все ж таки, як вони змогли ще більше пересрати 622 наказ в такій збоченій формі. https://zbroya.info/uk/mobile/blog/4747_proekt-zakonu-pro-tsivilnu-zbroiu-i-boiepripasi/ Що на це...
  2. veriovo4ka89@

    Змінні чоки

    Потрібен майстер для виготовлення в стволах ТОЗ-34 12 кал. Різьби під змінні чоки.
  3. veriovo4ka89@

    в кожного своя точка зору...

    Я від коментарів утримаюсь тому що не знаю всю сетуацію. Виставлено для ознайомлення.
  4. veriovo4ka89@

    Спальні мішки!!

    Продам спальні мішки виробництва Германійі. Торговойі марки EXPLORER модель Starlite Jr. Спальники чудово пошиті і добре утримують тепло чудово підійдуть для туристичних походів і ночівель на природі! Розміри 175х70х45. Собі залишив два бо були перевірені ночівлями біля ставка( я і донечка)...
  5. veriovo4ka89@

    електронашийник

    Люди добрі, потрібен електронашийник для собаки. Якщо вкого є і лежить без діла давайте обміняємо на щось. Бо потрібно поведінку під коригувати дратхарчику! Дякую небайдужим!
  6. veriovo4ka89@

    може я щось не зрозумів?

    Дзвонить до мене сьогодні людина з Карпат і говорить: якщо я вам зкину по вайберу зеленку ви зможете перереєструвати ваш тоз на мене і відіслати поштою, а коли отримаю посилку тоді оплачу всю суму! Я після розмови мав таке враження що я чогось не знаю або мене намагалися розвести? Може хтось...
  7. veriovo4ka89@

    звернення голови Сахновщинського УТМР

    Ось як наші льди намагаються боротися з дурними лісопильщиками але допомоги йім нуль цілих хрін десятих! А шкода що людям доводиться битися як рибі об лід, а все безтолку. Прошу тих людей хто може допомогти в цій не легкій справі- ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!
  8. veriovo4ka89@

    Пропоную на обмін ТОЗ-34

    Хочу запропонувати свій ТОЗ-34 для обміну на напів автомат. Система перезаряджання значення немає, матеріал прикладу значення немає. Потрібно 12 калібр. докладно про рушницю і фото тут: http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ТОЗ-34Р-Штучний-88-го-року.57974/ . Будуть питання 0954116227 Вова
  9. veriovo4ka89@

    ТОЗ-34Р Штучний 88-го року

    Продається моя перша рушниця, з якою були і перемоги і поразки! А саме ТОЗ-34Р, який за 5 років так і не ліг мені в руку. Сама рушниця в нормальному стані. Стволи 710мм, калібр 12/70, звуження н/чок і чок. Шату немає, в стволі раковин немає є лише щось схоже на сипок за патронником. Стволи не...
  10. veriovo4ka89@

    продам ИЖ-К

    Вимушений продавати те що таке дороге серцю, а це моі рушниці! Отже продається ИЖ-К в гарному стані. Виготовлений в 1962, стан як у нового, все залізо як з магазина тільки хотілося би поворонити бо довго стояло і зверху пішла іржа п'ятенечками- стало рябе. Все під одним номером! З мінусів те що...
  11. veriovo4ka89@

    Прошу тих мисливців в кого є допомогти!!!

    Здрастуйте дорогі товариші, прошу вашої допомоги! Допоможіть знайти, може вкогось є і лежить без діла, наступні речі: 1- Старий комуфляж- потрібен для того щоб зробити костюм кікімору 2- Замкову дошку(немає значення з чого її зняли аби без корозії) 3- Шматок сволів( модель значення немає) 4-...
  12. veriovo4ka89@

    Міняю дещо.

    Міняю закрутку і гільзи 12 калібру на латунні гільзи 16 калібру.
  13. veriovo4ka89@

    Продам Lessertois

    Продаю рушницю Французького зброяра Lessertois. Рушниця приблизно 1900-х років виготовлення. В стані що потребуе реставрації! Рушниця мае якесь магічне притягування, коли взяв її вперше в руки то зрозумів що нехочеться відпускати! Гарно збалансована, зручно лежить в руках. Коли во на мені...
Зверху