Результати пошуку

  1. jurij

    Примус Шмель -3

    Продам примус шмель -3 ,радянського виробництва,в ящику для транспортування і зберігання.Ящик може використовуватись,як підставка,та заслін від вітру(матеріал-алюміній).Стан практично нового-один раз використовувалась одна комфорка.ЗиП в комплекті.Ціна-1200гр.Торг можливий.т.050 90 100 50
  2. jurij

    Чохол шкіряний

    Продам чохол шкіряний у відмінному стані.Дістався мені разом з рушницею новим.використовувався суто для зберігання карабіна в сейфі(щоб не терся об інші рушниці)-тому фланелька трішки забруднена змазкою.Ціна-700 гр.
  3. jurij

    Пружини і ричаг закривання

    Попали до мене ось такі пружини і ричаг закривання стволів.допоможіть визначити приналежність-можливо комусь потрібно.а в мене просто лежить.Поперечна пружина обломана.
  4. jurij

    Treffer 16

    Разом з придбаною рушницею,дістались мені два патрони Treffer 16 кал.Звісно випуску ,ще до розвалу стіни-DDR (ГДР).Не так жалко пульнути,а от розкорочуваати було жаль, та цікаво-що ж там всередині.Патрони паковий.Капсуль -типу "жевело".Куля:вага-21.72(з обтюратором),діаметр...
  5. jurij

    Куплю пластикові контейнера під "Тріо" 12 калібр.

    Куплю пластикові контейнера під "Тріо" 12 калібр.
  6. jurij

    УПС 5, Прес для спорядження патронів

    Продам УПС 5 радянського виробництва(ціна 220 гр),матриці,для спорядження патронів "зірочка" 2 шт,металічні(ціна 150 гр),Прес для спорядження патронів від Alex888 ,з можливістю капсулювання гільз(http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/УПС-ЗАКРУТКИ-МАТРИЦЫ.48938/)-ціна 450 гр.
  7. jurij

    Куплю затильник для Browning Auto 5

    Куплю затильник для Browning Auto 5 т.0509010050,Юра.
  8. jurij

    куниця-кам"янка

    Продам виченену шкірку куниці-кам"янки.довжина з хвостом-85 см.,без хвоста-58 см.Шкірка без пошкоджень(акуратно збита машиною,знайдена на дорозі ),має фіолетовий відтінок.Ціна-500гр.т.0509010050
  9. jurij

    Саморобне кріплення для ПУ

    Продам саморобне кріплення для ПУ.Діаметр кілець 26.4 мм.Ластівчини й хвіст 12.0 мм.Ціна 130 гр.Можливий обмін однієі не потрібноі речі на іншу не потрібну річ по 16 калібру.т.0509010050
  10. jurij

    Вага ВА- 200

    Продам аналітичну вагу ВА-200 в робочому стані.Стан,як на фото.Ціна 700гр.т.0509010050
  11. jurij

    Куплю матриці 16 калібр "Зірочка"

    куплю матриці 16 калібр для закрутки патронів "Зірочкою".Пластмассову проволочну не пропонувати.т 0509010050 ,Юра.
  12. jurij

    Саморобний прес для спорядження патронів

    Шановне товариство!Давно хотів мати щось подібне у свому арсеналі.для спорядження патронів,з великим діапазоном примінення.Щось на кшалт такого -http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пресс.50727/Звісно,купити не проблема.та хотілось знайти примінення рукам і фантазії.Точити в токаря...
  13. jurij

    Затвор МЦ 12

    Продам затвор МЦ -12,в стані.як на фото-після втручання "спеціаліста" з руками "вільними від бедра".Затвор попав до мене в такому стані.-знищена поворотна ручка з направляючими .Всі інші деталі у відмінному стані.Для зацікавлених вишлю додаткові фото.Ціна питання-1000 гр.
  14. jurij

    Патронтаж шкіряний 12 кал

    Продам патронтаж шкіряний, виробництва СРСР ,12 кал. на 36 патронів в хорошому стані.Ціна-450 гр.Довіідки за телефоном 0509010050,Юра.
  15. jurij

    Станок пристрілочний військовий пс 51 м

    Продам станок пристрілочний військовий пс 51 м в відмінному стані.Ціна-1500гр.Для зацікавлених-пропозиціїї в личку,або за телефоном 0509010050
  16. jurij

    Продам дріб*язок.

    Продам масльонки(металічна-50 гр,пластмасова-20 гр),екстрактор для гільз(12 кал)-20 гр,екстрактор для обірваних гівьз-30 гр,дозатори пороху-30 гр,з ручкою-50 гр.тилькики на приклад(малий-50гр,великий-80 гр)
  17. jurij

    Настільна і ручна закрутки.

    Продам стареньку настільну закрутку ВО 1- 12 кал.Стан,як на фото-нема ручки піджиму.Мені дісталась в такому стані.Можна було доробити,та я користувався трубочкою-і плече сили довше..і зберігати компактніше.ціна 250 гр. ручна закрутка 16 кал.можу докомплектувати чашкою 12 кал.ціна -150 гр...
  18. jurij

    Вага ручна і набори гирьок

    Продам ручну вагу і набори гирьок.Комплектація,як на фото.Все по 150 гр.Маленька вага не комплектна(без однієї чашки)-може хтось щось дасть.до наборів,замість не наявних гирьок,можу додати по гирьці 2,5.або 10 гр.
  19. jurij

    Гільзи латунні 28 кал нові

    продам гільзи 28 калібру,нові.у кількості33 штуки,за ціною 15 гр.штука.гільзи б.в 28 кал у кількості 12 шт за ціною 10 гр. штука.Як бонус-нові гільзи капсульовані
  20. jurij

    Приціл ПУ на запчастини

    Куплю приціл ПУ на запчастини.або вхідну лінзу до ньго.Розгляну всі пропозиції і буду вдячний за поради.0509010050 пошта jurij626@yandex.ru
Зверху