Результати пошуку

  1. Bogdan2203

    Прода приціл Tasco 4x32 made in japan.

    Продам приціл в хорошому робочому стані. Ціна: 2000 грн.
  2. Bogdan2203

    Приціл Leapers 3-9X32 AO, сітка Mil-Dot з підсвіткою.

    Продам приціл в дуже гарному стані. Все працює. В комплекті приціл + фліпи. За бажанням можу надіслати посилання на сайт де є вся інформація на цю модель. Ціна: 3500.
  3. Bogdan2203

    Стальний дозатор пороха.

    Продам ось такий дозатор. Відміряє відмінно. Продаю бо лежить без діла. Ціна: 600 грн.
  4. Bogdan2203

    Закрутка настільна 12к. Военохот, матриця для докрутки зірки і тд.

    Закрутка настільна + матриця для докрутки зірки: 550 грн. Втулка грибок, для закривання зірки на упс, від "Слесарь": 60 грн. Закрутка ручна: 70 грн.
  5. Bogdan2203

    Манки на качку, ручної роботи.

    Пропоную до уваги манки мого виробництва. Під замовлення манки не виготовляю. На даний момент для мене це як хоббі, а не спосіб заробітку. Для їх виготовлення використовую джиг куплений у США. Мейлар для язичків також звідти. Тональну доску виготовляю тільки з полікарбонату, дерево і інші...
  6. Bogdan2203

    Саморобний прес для споряджання патронів.

    Продам саморобний прес, типу "Талсон". Пресом користувався декілька років, поки не зробив собі більш потужніший. Прес калібрує юбку і рант гільзи майже до стану нової без сильного навантаження. Також закриває гільзи зірочкою. (Потрібно докупити в майстра "Слесаря" втулку грибок, і контрольну...
  7. Bogdan2203

    Мц 21-12, 1978 г., Medi in ussr.

    Продам рушницю Мц 21-12, 1978 року. Я третій власник, другий був перекупщиком. Мій настріл приблизно 700 патронів. Настріл до мене набагато менший. Презаряджає без проблем від 28 до 36 грам. При покупці можна буде її відстріляти. Ствол в ідеальному стані. Вороніння рідне. Дерево горіх, на...
  8. Bogdan2203

    Куплю "свіжу" шкуру з середнього кабана.

    Куплю свіжу (підсолену) шкуру з кабанчика + - 100 кг. Бажано без порізів.
  9. Bogdan2203

    Продам два 3-ох точечних ремня.

    Продам два 3-ох точечних ремня. Робив знайомому під замовлення, лишився матеріал, зшив один на продаж. Ще один лежав без діла. Довжина 100 см з можливістю регулювання. Рєменна стропа шириной 40 мм, поліамід, Україна. Фурнітура: YKK, ITW Nexus. Цена: 280 грн. 1.
  10. Bogdan2203

    Дерев'яний манок на качку. Автор "Б.І.О".

    Продам манок на середню воду, стан ідеальний. Купував в жовтні 2018р. Манок був на полюванні два рази. Продаю, бо маю манок іншого виконання, в акрилі. Ціна 450 грн.
  11. Bogdan2203

    Продам два 3-ох точечных ремня.

    Продам два 3-ох точечных ремня. Длал несколько штук, один оставил себе, два продам. Длина ремня 100 см, с возможностью регулировки. Ременная стропа шириной 40 мм, полиамид, производство Украина. Фурнитура: YKK, ITW Nexus. Цена: 280 грн за 1-ин ремень. 1.
  12. Bogdan2203

    3-ех точечный ремень для гладкоствольного ружья.

    Всем доброго времени суток. У меня есть несколько ружей, и мое любимое: Мц 21-12, 78 года. Это ружье мне очень нравится, красивое, очень прикладистое, имеет отличный бой. Но за все нужно платить... И в моем случае, этой платой является его вес, 3900 гр. вместе с ремнем. Еще, я очень люблю...
  13. Bogdan2203

    Приспособление для изготовления обтюраторов и полуконтейнеров.

    Продам приспособление из нержавейки, для изготовления обтюраторов и полуконтейнеров из картона, толщиной 1.5 мм. В комлекте пыжерез. Высота стенки обюратора 5-6 мм. Диаметр заготовки 27 мм. Цена: 300 грн.
  14. Bogdan2203

    Весы для взвешивания пороха и дроби.

    Продам весы для взвешивания пороха и дроби, б.у в хорошем состоянии. Цена комплекта: 350 грн.
Зверху