Результати пошуку

  1. beton2464

    Сип в не хромованих стволах?

    Хто може пояснити що собою уявляє сип в не хромованих стволах? В хромованих стволах розумію так,що осипається хром,в не хромованих хрому немає.Можливо це іржа?
  2. beton2464

    Вартість внесків для пенсіонерів

    Вартість внесків для пенсіонерів 50%це мені відомо так є зараз так було ще за совєтских часів. Я являюся пенсіонером по віку пішов в 55 (проживав в уражені Чорнобилем зоні), плачу внески 100% ,сказали ...буде 60 будеш платити 50%. Поясніть як правильно?
  3. beton2464

    ИЖ-54 -1957-750

    Продаю ИЖ 54 1957 року стволи 750мм.Рушниця в хоршому стані дерево горіх завоцький без тріщин,стволи в середині дзеркало з наружі хімічна окраска дуже якісна але є незначна корозія біля мушки.Кольорова калка не збереглася.Купляв в такому стані в 2012 році тут на форумі. Мій настріл близько 100...
  4. beton2464

    ИЖ 26 26Е

    куплю ИЖ 26 або ИЖ 26Е в хорошому робочому стані для себе (без шату і проблем в стволах) "зеленька" на руках
  5. beton2464

    ИЖ 26Е

    Шановні форумчани.планую взяти собі ИЖ-26 (давно хотів) але можливо попаде ИЖ -26Е я чув що в нього бувають проблеми з ежектором.щось типу цевйо не можна поставити на місце.Можливо хтось мав чи має в користуванні і поділиться чи варто брати таке чи краще обійти стороною? Дякую
  6. beton2464

    Чи має право дозвільна система продовжувати дозвіл на гладкоствол лише на рік?

    Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?
  7. beton2464

    Нумерація на рушницях ИЖ-43М 1987 року випуску?

    На моій колишній рушниці ИЖ-43М 1987 року стояв номер 01150 і нічого більше (жодноі букви чи цифри). За останні роки при перегляді тем по ИЖ-43 нічого подібного не бачив а було вибито дві цифри року випуску перед номером. мені цікаво чи є варіан в кого небуть такий як був в мене?
  8. beton2464

    вроди бельгийка???

    Ружье покойного тестя сейчас у зятя ,регистрировалось как бельгийка,нет ниодного клейма,кроме надписи на планке стволы 775мм 16/70 Я думаю что год до 1900 ? Ну состояние конечно убиток ,хотя очень прикладистое и сбалансированое,попробую выложить фото
Зверху