Результати пошуку

  1. MaxVR6

    Продажа зброї після смерті

    Всім дякую за поради, далі буду намагатися вирішити це питання :)
  2. MaxVR6

    Продажа зброї після смерті

    Так а далі іти в дозвільну, чи треба ще оформити як спадок?
  3. MaxVR6

    Продажа зброї після смерті

    Иж-58 і ТОЗ-34
  4. MaxVR6

    Продажа зброї після смерті

    Собственно питання в наступному: Людина померла, в неії була рушниця (всі документи в порядку), чи може його родичі (наприклад жінка) продати цю рушницю. Можливо хтось стикався з такою ситуацією? На всяк випадок... знаходяться в м. Києві
  5. MaxVR6

    Гуалашка

    @krushinski00 відправте прайс на кулі для 20к 0935335718. Дякую
  6. MaxVR6

    Мисливська кухня

    Робив майже по такому рецепту тільки «шурпу», але вийшов на смак як борщ без капусти і буряка :-/ але смачний.
  7. MaxVR6

    Закрутка 12к.+20к.

    резерв, прошу реквизиты в личку. С ув.
  8. MaxVR6

    Чи дозволено полювати с з рушницею яка зареестрована на іншу людину

    Отож, будемо чекати суботи, якщо приїдуть в дозвільну документи то поїде, якщо ні, чекатеме ще... або буде багаття розводить :)
  9. MaxVR6

    Чи дозволено полювати с з рушницею яка зареестрована на іншу людину

    Дякую, будемо чекати суботи :(
  10. MaxVR6

    Чи дозволено полювати с з рушницею яка зареестрована на іншу людину

    Питання в чому: В мене є брат, я кий в силу деяких причин не встиг отримати дозвіл на зброю (ще не готово у дозвільній) , але має всі документи з УТМР (членський квиток, відстрілку по Київській обл.) і картку обліку дичини (матроску), чи може він полювати з моєю рушницею ? На жаль не можу знайти...
  11. MaxVR6

    Карты УООР, связи с егерями.

    Есть вот такой список, на сколько актуален не знаю, но может поможет
  12. MaxVR6

    Распродажа матрицы

    Доброго дня, чи маєте докатку для зірки 20 калібру?
  13. MaxVR6

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Доброго дня, цікавить: 1) Портмоне (Документы Охотника) Magnum. Состоит из 8-и отделений: 1. Разрешение на оружие (пластиковый/книжечка) . 2. Удостоверение охотника. 3. Членский билет (УООР и т. п.). 4. Контрольная карточка учета и нарушений. 5. Четыре свободных отделения (права, техпаспорт и...
  14. MaxVR6

    Стоимость членских взносов по областям

    Подъезжал на Несторівський провулок, 7. Сейчас снова поеду, что бы застать. Спасибо
  15. MaxVR6

    Стоимость членских взносов по областям

    Доброго дня, можливо питання не в цю гілку, але може хтось підказати коли бувають на місці працівники в Київському УТМР? Сьогодні був вже втретте і знову нікого :-/ сьогодні приїхав в 16:20 - нікого ... в березні і травні був десь біля першої і також нікого :-/ як мені сплатити членськи і взяти...
  16. MaxVR6

    Карты УООР, связи с егерями.

    А может телефончик есть? Спасибо
  17. MaxVR6

    Карты УООР, связи с егерями.

    Добрый вечер, подскажите, есть ли в Переяслов-Хмельницеом угодии УООР "Відновлювальники" если есть то можно карту, или где можно посмотреть. На выходных собираемся поехать в район Циблей и не хочется оказаться не в том месте. Заранее спасибо.
  18. MaxVR6

    20-30 гр дымного пороха

    День добрый. Приму в дар 20-30гр дмного пороха. Возможно и приобрету за деньги. Порох нужен для подсыпки в центробой. Приобретать полкило не целесообразно. Может у кого лежит без надобности. Заранее спасибо.
  19. MaxVR6

    Открытие по перу Киевская обл.

    Ирпенчкий СОРК-2 (Спортивный охотничье-рыболовный клуб «Динамо» (СОРК))
  20. MaxVR6

    Открытие по перу Киевская обл.

    спасибо, созвонился, все узнал.
Зверху