Результати пошуку

  1. R

    Самозаряд

    понятно...ладно....стреляет да и ладно...по повторным выстрелам посмотрим а сколько тех и других хватит
  2. R

    Самозаряд

    я вот у двух продавців купував гільзи. якби однакові. на ділі одні прийшли з чорним "донним пижом" і грубими стінками пластику гільзи. А інші з білим і тоншими стінками. Продавець білих запевняє що чорні то піонки а білі це італійці. Хоча юбці карбування одинакове. зірочка і цифри 12. по висоті...
  3. R

    Самозаряд

    Доброго дня. Вдалось більш менш відстріляти свої самокрути. Хочу почути поради по покращенню навісок чи методів споряджання. ТОЗ 66 Получок капсуль 686 Войлок 20мм Картонки порохова(нарізана з папок канцелярських, "ТОМами" їх називають у нас, загалом 3м може чуть більше) і на шріт 19.3мм 30...
  4. R

    Бердичів. Накази. Карти. Новини.

    а по житомирському і володар-волинському району є такі карти? дякую.
  5. R

    Тоз66 (улучшенное)

    в мене тоз 66 з паспортом навіть(цього року куплене, теж У, ще не встиг толком постріляти)..якщо комусь потрібно сканерну
  6. R

    Продам затыльник приклада ТОЗ-54

    і де фото?
  7. R

    Був на барахолці. Побачив таку штуку. Купив.

    щось подібне я собі і думав зробити, вирішив перепитати. на всякий. думаю ще розгрузочні ремні пришити, на всяк випадок
  8. R

    Був на барахолці. Побачив таку штуку. Купив.

    а можна фото вдосконаленого? і чи можна його переробити на пояс?
  9. R

    Був на барахолці. Побачив таку штуку. Купив.

    Як це правильно використовувати(патрони носити то зрозуміло), як одягти іншими словами щоб було зручно. я так розумію це некомплект. Як правильно називається і скільки реально коштує? Яке призначення пришитих петель. На вигляд добротна штука. Дооовго валялась і оце винесли продати. По вісім...
  10. R

    Продам шомпол

    Замовлення отримав(3-х коліний шомпол, 2 йоршика, 2 переходи і насадка для вєтоши). Дякую.
  11. R

    войлок

    про пісок я в курсі, варіант валянків не розглядав навіть. ось і шукаю щось чисте, пластікові аналоги теж гарна штука, але хочеться перевірити пару задумок. та й так....всім потрібно пройти через стару школу. що хто може сказати про натуральний войлок і про 100% синтетичний? яку плотність краще...
  12. R

    войлок

    куплю частину листового войлока для нарізання пижів. може хто підкаже де продаються. буду вдячний за будь-яку інформацію.
  13. R

    барклай, навойник, 12 кал.

    оплачено
  14. R

    Продам шомпол

    ок
  15. R

    Продам шомпол

    мой заказ в лс.....сделаете?
  16. R

    барклай, навойник, 12 кал.

    резерв. голки під які капсулі? реквізити на оплату? номер картки привата? чим відправляєте? укрпоштою можна заказним з номерком? в лс
  17. R

    матрицы формирования звезды 12к.

    я только начинающий охотник, так что а ходить буду по зайцу, ещё немного есть его ну может ещё чтото попадёт
  18. R

    матрицы формирования звезды 12к.

    ))))) ну это понятно...я о том, вдруг попрёт да куплю ПА)))))))) или будет там под 1000 патронов уходить спасибо за советы...не буду засорять тему... извиняюсь за ОФФТОП))))))
  19. R

    матрицы формирования звезды 12к.

    ок...так и сделаю...спасибо. а потом может когдато ЛИ приобрету сразу
  20. R

    матрицы формирования звезды 12к.

    если я правильно понял суть вопроса, то...... мы купили 200 новых капсулированных гильз и парится по поводу УПС не стоит. если есть закрутка? и если нам на двоих на сезон хватает эти 200 патронов....
Зверху