Результати пошуку

  1. Morozyaka

    МЦ 8-4 (дві пари стволів) на оцінку та продаж

    На якій парі стволів?????
  2. Morozyaka

    МЦ 8-4 (дві пари стволів) на оцінку та продаж

    В тому і проблема, для оцінки стволів, я не експерт - роковин, сипу не бачу. що робилось до появи в мої руки - незнаю, при мені уже нічого не робилось, а так візуально все крутилось криворукими. Настріла також не знаю - до мене. Це стендова ружбайка (Трап-Скіт) - думаю дуже багато особливо з...
  3. Morozyaka

    МЦ 8-4 (дві пари стволів) на оцінку та продаж

    Доброго дня, Форумчани!!!! Стало питання продати рушницю, яка дісталась мені в тому вигляді, як зараз на фото. Дісталась як подарунок, тому дати їй оцінку прошу Вас... за стан до якого її довели, прошу вибачення)) Шат присутній на короткому стволі, на 750 мм - відсутній Фото дозволу добавлю...
  4. Morozyaka

    Гильза однострел Rio, Eley - синие (ящик) 200 грн

    Доброго дня, нажаль ні.
  5. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    Ціну знижено - 200 грн ящик!!!! станом на 01.05 - у наявності 4 ящика 1 ящик - Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport...... мікс - 200 грн (Фото гільз які готові до відправки) 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  6. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    станом на 25.04 - у наявності 4 ящика 1 ящик - Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport...... мікс - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  7. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    станом на 14.04 - у наявності 2 ящика 1 ящик - FAM Pionki, Zala Arms, B&P, Eley...... мікс - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp Доставка на суботу та неділю 1-2 ящика за 50 грн
  8. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    станом на 09.04 - у наявності 3 ящика 1 ящик - FAM Pionki, Zala Arms, B&P, Eley...... мікс - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  9. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    станом на 07.04 - у наявності 5 ящиків 1 ящик - FAM Pionki, Zala Arms, B&P, Eley...... мікс - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  10. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    Свіжа гільза. Суха, відсортована гільза мікс 1 ящик - FAM Pionki, Zala Arms, B&P, Eley...... - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  11. Morozyaka

    Картини на мисливську тематику і не тільки

    Пропоную на продажу картини власного виробництва Фоторамка 240 х340 мм товщина 30 мм, в середині розмір 210 х 297 мм. Під склом ДВП 3 мм, на задній частині кріплення на стіну (можливий вертикальний так горизонтальний варіант) Скло фоторамки може бути як просте так і з покриттям антивідблиску...
  12. Morozyaka

    Тип пороху?

    https://www.nobelsport.it/prodotti-it/polveri/polveri-cartucce-pallini
  13. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  14. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    станом на 01.12 - у наявності 2 ящика 1 ящик - FAM Pionki, Zala Arms, B&P, Eley...... мікс - 250 грн 0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
  15. Morozyaka

    Станок

    Бронь до 29.11 з продавцем узгоджено
  16. Morozyaka

    Mistral Modell JAGD

    Фото:
  17. Morozyaka

    Mistral Modell JAGD

    Доброго дня шанаовні. Допоможіть визначитись з роком випуска даної японської ружбайки, її цільового призначення (охота, сопорт) і можливо ціна на сьогоднішній день. Стволи дзеркало,
  18. Morozyaka

    Гільза одностріл (Bornaghi, Eley, Rio, Cheddite, Nobel Sport......) - (ящик) 250 грн

    0978997999 - Олег - Viber, Telegram, WhatsApp
Зверху