Результати пошуку

  1. В

    Deutsche Werke, Werk Erfurt MOD 1, CAL .22 LONG RIFLE

    Продаю дуже рідкісну і унікальну рушницю з розряду зброї "виживання",яку виготовляли для німецької армії Deutsche Werke, Werk Erfurt MOD 1, CAL .22 LONG RIFLE. Стан відмінний, окрім косметичних потертостей котрі видно на фото. Не реставрувалася в ремонті не була, зберігалась як колекціна. Ціна...
  2. В

    Допоможіть визначити та оцінити

    Був би радий такого любителя знайти))
  3. В

    Допоможіть визначити та оцінити

    Знаю лише, що це DEUTSCHE WERKE .22LR, за додаткову інформацію заздалегідь дякую
  4. В

    Допоможіть встановити та оцінити!!!

    Від дєда до мене , я знаю що вона в нього лежала на реставрацію не давав. Але фаші факти переконливі) ))! А можливо є ще в когось інша думка ? Буду рад й вислухати кожну
  5. В

    Допоможіть встановити та оцінити!!!

    Наскільки я знаю вона на полювання не ходила . І судячи із зовнішнього вигляду на мою думку вона і патрона не бачила. А відповідно слово "реставрація" не проходила !!!
  6. В

    Допоможіть встановити та оцінити!!!

    Попалась в спадок від Діда . . .
  7. В

    Допоможіть установити та оцінити

    Ще зроби звміри, підкажіть яке звуження ?
  8. В

    Продам Browning GOLD HUNTER 12kal

    Продам гладкоствольну рушницю Browning GOLD HUNTER 12kal. у відмінному стані. Додатково додаю 4-ри чокові вкрутки, ключ та чохол. Ціна 28000 грн. Знаходжусь в м. Тернополі. Продаж через дозвільну систему. Тел. 0967481722
  9. В

    Допоможіть встановити та оцінити мисливську рушницю!!!

    Стволи довжиною 700мм, не хромовані, в стволах присутня сип. Шат відсутній . Прогари відсутні.
  10. В

    Допоможіть встановити та оцінити мисливську рушницю!!!

    Допоможіть встановити та оцінити мисливську рушницю!!!
  11. В

    ИЖ-27 Ш 00065

    Побуду другий в резерві.. мій тел. для вияснення 0667704493
Зверху