Результати пошуку

  1. Ded_MorOz

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Вітаю! заберу всі п'ять стільців, що залишились. Відписав у ПП.
  2. Ded_MorOz

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня! Прошу прайс на v_79@ukr.net
  3. Ded_MorOz

    Рюкзаки

    Резерв, отписал в л.с.
  4. Ded_MorOz

    Чучела Ракушки Вяхиря Припутня, Махокрили Вяхиря та Крижня, голуб "Парящий", Кікімори.

    Доброго дня! Можна отримати прайс на телеграм О67Ч278О61 ?
  5. Ded_MorOz

    УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

    Доброго дня! Яка зараз ціна цангової обжимки і скільки очікувати на замовлення?
  6. Ded_MorOz

    Продам костюм

    Підніму, 1800.
  7. Ded_MorOz

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Вітаю! можна прайс на пошту отримати? v_79@ukr.net
  8. Ded_MorOz

    Зник ягдтер'єр макрівський район Київська обл.

    Мене там не було коли забирали, не я власник. Власник сказав що йому самі зателефонували і він поїхав забрав, тож все ок.
  9. Ded_MorOz

    Зник ягдтер'єр макрівський район Київська обл.

    Собаку знайшли! В результаті розшукових заходів було з'ясовано, що коли ми йшли підковою, поруч, за невеликою, але густою лісосмугою їхав машиною мисливець, який одразу ж мовчки вирішив підібрати собаку. Машину ми чули, проте не бачили. Але машину й собаку бачили місцеві від яких й дізнались. Ми...
  10. Ded_MorOz

    Зник ягдтер'єр макрівський район Київська обл.

    Ні, нажаль не вона. Також дата публікації й вік не підходять. Проте дякую.
  11. Ded_MorOz

    Зник ягдтер'єр макрівський район Київська обл.

    17.11.2019 під час полюваня зник ягдтер'єр, дівчинка, звуть Зара, в Макарівському районі київської області між Фасовою і Копиловом. Була в нашийнику. Телефон власника 067-495-80-62, Сергій.
  12. Ded_MorOz

    Портмоне (Документы Охотника), бумажник (Документы Водителя), обложка (Разрешение)

    Вітаю! Хотів-би придбати документи мисливця, темно-коричневого кольору.
  13. Ded_MorOz

    Ножны

    Добрый день! Возможно ли изготовить ножны под левую руку? Для вот такого ножа...
  14. Ded_MorOz

    Benelli M1 super 90

    Считайте я передумал, с ружьем не связано.
  15. Ded_MorOz

    Benelli M1 super 90

    Так как я уже отписался "Но раз в продаже то в продаже" то резерв уступаю господину Rups.
  16. Ded_MorOz

    Benelli M1 super 90

    Резервист ждет зеленку, которую заберет 03.08.2019. После чего и планировал звонить-приезжать-смотреть, как предварительно и договаривались по телефону. Но раз в продаже то в продаже.
  17. Ded_MorOz

    Benelli M1 super 90

    Резерв. Подскажите что в комплекте, ключ для чеков, проставки под приклад, кейс/чехол, ремень? Чем стреляли?
  18. Ded_MorOz

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Доброго дня! Резерв на стілець! А ще можна дві підставки для гільз 12 калібр як у пості #863 ?
  19. Ded_MorOz

    Чучела голубя ракушки Sport Plast

    Резерв на чучела. Отписался в ЛС.
  20. Ded_MorOz

    Авторский дамаск

    Доброго времени суток! Интересно купить пару, хочу один на подарок и один для себя. Хотелось бы на открытие сезона подарить. Чехлы лучше коричневые. Только мне нужен один с чехлом на левый бок, я левша. Рассчитываю на скидку :)
Зверху