Результати пошуку

  1. H

    Подскажите как определить год выпуска ИЖ-27

    Доброго дня. Є власником рушниці IJ 27 made in USSR. Зброя в хорошому стані: дерево в чудовому стані, вороніння хороше, в середині стволів все добре. № розпочинається на літеру " Р" , я ось продивився історію даної теми...вказано, що 1974 році випускалася така зброя. Товариш був давав інформацію...
  2. H

    Продам пыжи, пыж-контейнера, контейнера, прокладки, обтюраторы, гильзы 12 / 16 / 20 калибров.

    Доброго дня. Приємно чути, що мене знають та помічають))) Якщо дивитися мій канал ,бачили останній випуск з комплектуючими для споряджання набоїв. Один із глядачів прокоментував відео, де вказав , що комплектуючі дорожчі в інтернет-магазинах ( Hunt.prom.ua, Козакі, Vuntka, МСВ та ін....)...
  3. H

    Продам пыжи, пыж-контейнера, контейнера, прокладки, обтюраторы, гильзы 12 / 16 / 20 калибров.

    Доброго дня. Можна парйс на Budnyak-Chayka@i.ua . Дякую.
  4. H

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    тоді питання взагалі знято ! Жаль, що не має інформативної площадки в УТМРі. Якщо не помиляюся, то попав я на даний форму саме через основний сайт УТМРу ( який нажаль не працює як потрібно) . Тому була надія, що дана платформа є офіційним джерелом УТМРу.
  5. H

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Ніхто проблем ніяких не робить, просто прохання оперативніше розповсюджувати інформацію про дату відкриття. Вже є декілкьа областей, де офіційно є наказ. Чому на форумі його не має?Чим нам можна Вам допомогти , щоб дана інфомрація була тут також? Це дуже потужний ресур серед мисливців. Вважаю...
  6. H

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Я не маю займатися в'язанням віників і підготовкою угіддь. Цим має займатися єгерська служба на чолі з головою УТМРу . Звикли, що кошти плати і ще в угіддях маємо самостійно наводити порядки. Чому я маю платити кошти і ще їздити витрачати час на дані речі? А коли мені працювати на своїй роботі...
  7. H

    ІЖ-27Е 16/70

    Не можу з Вами поспорити, по фото ніколи не можна судити на 100% стан зброї. Але дана модель являється дуже хорошою, знаю мисливця який маючи арсенал не менше 5 одиниць гладкоствольної зброї на найбільш відповідальні полювання бере саме иж-27 в 16 кал. Мені особисто достатньо інформації ,яку...
  8. H

    ІЖ-27Е 16/70

    Чудова зброя! Ціна адекватна! Успіху в продажі.
  9. H

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Доброго дня. Коли можна буде побачити інформацію ( дати) початку сезону полювання 2017/2018 рр. В інтернеті вже є інформація по Львівській обл., Вінницькій обл. . Чому даних не має тут на форумі УТМР ? Просимо надати інофрмацію розгорнуту по всій Україні. Хоча б по областям по яким є підписаний...
  10. H

    Продам ТОЗ БМ

    Реєстрація м. Київ.
  11. H

    Продам ТОЗ БМ

    Вартість рушниці 4000 грн. Зброя 1962 року випуску.
  12. H

    Продам ТОЗ БМ

    Продаю рушницю ТОЗ БМ, 16 калібр. Зброя у робочому стані, без шату, вороніння збереглося на 70%, проводив реставрацію дерева. Є декілька незначних раковин. Бойки працюють відмінно, за три сезони які я використовую дану рушницю жодної осічки. Причина продажу, придбав іншу зброю. Продається...
  13. H

    Спуск на ТОЗ-БМ, 63

    Ще в продажу? Якщо так, то резерв!
Зверху