Результати пошуку

  1. YaSancho

    Хантер n690co

    Ніж проданий! Всім дякую.
  2. YaSancho

    Хантер n690co

    Тел. для зв'язку: 067 389 92 14 Олександр. Розумний торг присутній
  3. YaSancho

    Хантер n690co

    Вітаю мисливці! Вашій увазі ніж з австрійської нержавіючої стальки n690co, калена на 60 одиниць з кріообробкою. Клинок 115/30/4мм, спуски прямі, зведено в 0.4мм, ручний повздовжній сатин. Загальна довжина 235мм, вага 195гр. Больстер і проставки нержавійка, ріг лося, g10, дерево айронвуд. Монтаж...
  4. YaSancho

    Ножі.

    Ножны выйдут в три раза дороже ножа:):):)
  5. YaSancho

    Ножі.

    При условии, что он есть :)
  6. YaSancho

    Малий хантер n690

    Всіх з наступаючим. В честь такого свята, віддам ніж в добрі руки за 1500гр. ;)
  7. YaSancho

    Ножі.

    Бери 440, саломясоколбаса! :) это открытие, больше застолье чем охота...
  8. YaSancho

    Ножі.

    Почав робити такого ножа, як вам форма?
  9. YaSancho

    Ножі.

    На данний момент лишився китайський складень харндс талісман. Але улюблений мій ніж за деяких причин виставив у продаж. І так бувае;)
  10. YaSancho

    Нас покидають кращі люди!

    Хай з Богом спочивае.......
  11. YaSancho

    Ножі.

    Дима, ты прав!!! Это ножи разных народов, под разные задачи, они необычны нам, по этому они нам нравятся!!! Якут для мерзлой рыбы и оленины, серб хз для чего... Танто это отдельная тема... Кукры, несмуки.... Это всё нам диковинка, -необычные формы, рукояти, чехлы...это все красиво и...
  12. YaSancho

    Малий хантер n690

    Вітаю! Вашій увазі невеличкий , але зручний і маневрений в руці ніж, сталь австрійська n690co, термічка від Інструментальщик ,60 одиниць роквелів Зведення від обуху в 0.5мм. Розмір клинка 105#22#3.5мм. Заточений 36⁰. Болістер бронза, проставки бронза, нерж.,фібра. Дерево стабілізований кап...
  13. YaSancho

    Охотник N690

    Ніж в резерві!
  14. YaSancho

    Охотник N690

    Неділя до відкриття!!! Брати мисливці, в честь такого свята, віддам ніж в добрі руки за 2000гр., Дзвоніть....
  15. YaSancho

    Ножі.

    Хлопці, в мене в Якутії повно родичів, майже всі мисливці, і ніхто якути не носить, не практично, не зручно!!! Але гарно! ;) :) і якути не такі, як ви звикли бачити. :cool:
  16. YaSancho

    Охотник N690

    По всем вопросам звоните, 0673899214. Торг уместен!
  17. YaSancho

    Охотник N690

    Приветствую! Вашему вниманию нож из австрийки n690co, термичка с крио 60-61 HRS, сведение от обуха 0.3мм. размер клинка 125-30-4мм, ручной продольный сатин 800 гр. Рукоять 120мм, болистер бронза, проставки красная фибра, латунь. Дерево стабилизированный шпальт бука. Ножны ХД, 5.5мм прошиты...
  18. YaSancho

    Ножі.

    Це вже не заточка, а слесарка! Так можна заточити і з прямим спуском і набагато простіше. Тому конвекс мені не подобаеться. Кожен хвалить свое болото... Я зробив не одного ножа, і знаю, як точиться. Тут ми зайдемо глухий кут;) я сказав свою думку і свої вподобання. З повагою:)
  19. YaSancho

    Ножі.

    Андрея ножи
  20. YaSancho

    Ножі.

    Те ж саме зубило буде і на конвексі! При зточуванні ножа до обуху, я завжди зможу змінити вугол заточки, наприклад з 40 на 25⁰, на лінзі без геморою ні.так само підвести на коліні не проблема, наприклад об тарілку чи скло авто, ! Це все на любителя, і це моя думка, нікому нічого не доказую
Зверху