Результати пошуку

  1. Trigal

    Ненадійний продавець АлексСід

    Звучит так: " Продавец имеет право продать свою вещь тому, кому захочет. " А работает обычно так: "Кто первый оплатил - того и тапки. А первый и единственный оплатит только тот, кому я укажу куда платить." И работает это правило на смежном форуме уже много лет. И все довольны :)
  2. Trigal

    Пижі «Діана»12 кал 10 мм

    2 в резерв
  3. Trigal

    Зв'язана картечь

    Якщо і вʼязати картеч для дронів, то скоріш не ниткою, а ніхромовим дротом, товщиною 0.05-0.1мм. типу такого (це зразок, а не реклама): https://e-paravoz.com.ua/ua/g18016698-nihrom-005 Втім, твердий шріт N3-1 (як варіант - сталевий) має бути ефективнішим на робочих дистанціях гладкостволу...
  4. Trigal

    Закон про зброю

    У мене в багажнику їздить шматок труби 3/4", сантиметрів 60, обмотаний ізолентою. Навіть кордон з ним перетинав багато раз. Нікого не цікавить що це і навіщо. Одного разу наші запитали - сказав що це важіль, щоб колеса відкручувати, бо рука болить. Більше питань не було))
  5. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    В 2013 году состоялось событие, о котором не сообщалось в СМИ. Но тем не менее, оно достойно того, что бы о нем знали... Группа энтузиастов из нашей тусовки "любителей пневматики" по собственной инициативе и за свой счет поехали на Чемпионат Мира и Европы по пневматическому Бенчресту в Словению...
  6. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    Так, в Луганську виробляли. Знайшов баночку, з тих часів, ще синю) Але отримував я їх 100% із Харкова, від Юри (YuraS), він і сьогодні в Харкові живе.
  7. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    Наскільки памʼятаю, то їх наче в Харкові виготовляли. Принаймні, на етапі проектування форми кулі, мені їх на тести надсилали. І надсилали саме із Харкова. Може виготовляли і в іншому місті - стверджувати не буду. Давно це було… Зрозуміло, що не лише мені на тест відправляли, але я був серед...
  8. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    Так.
  9. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    А це - підсумкові результати з тих самих змагань (одна з дисциплін «куча на 50м»)
  10. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    Допускали. Були різні класи. Ці змагання багато років проходили двічі на рік в Криму, на Казантипі. Після 14 року «переїхали» в Черкаси. Втім, якщо тема пневматики когось цікавить, то існує цілий профільний сайт: https://airgun.org.ua/forum/index.php
  11. Trigal

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    У 2012 році на змаганнях перше місце зайняла дівчина, яка з РСР «Cricket” 5.5 зібрала групу з 5 пострілів розміром 7,2мм по краях пробоїн. Кулі JSB Jumbo 1.02г.
  12. Trigal

    Продление разрешения

    Мені теж казали 2 фото принести. Навіщо - не зрозуміло. Може на памʼять )) Добре, що хоч фото сейфу не треба робити, бо минулого разу було потрібно…
  13. Trigal

    Помогите определить стоимость

    Ви б не поспішали продавати цю рушницю. Зараз зброя гладкоствольна не дуже продається. Ну якщо не "горить", звичайно. Я свою рушницю думав продати, але не через форум, а в своєму місті. Не на часі. Полювання закрите, багато потенційних покупців на війні, багато хто просто не має бажання зайвий...
  14. Trigal

    Продам запчастини. болти. мисливських рушниць.

    Вітаю. Два питання: Потрібні віськи і фіксуючі їх пружини для МЦ2112, ось такі: https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%9C%D0%A6-2112.114388/post-1294074 Друге питання: подивіться будь ласка, якщо серед Ваших...
  15. Trigal

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Ну як би це поточніше сформулювати... Це приблизно буде те саме, якщо Benelli почнуть виготовляти на заводі ТОЗ учні якогось москальського ПТУ))) А потім тут, на форумі, будемо читати, що Benelli - це "ацтой", володів, знаю... :)
  16. Trigal

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Кстати, на ружье, которое продается в этой теме, пружинка возврата ствола тоже короткая.
  17. Trigal

    Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

    Это чертеж так называемой "Казанской" пружины возврата ствола МЦ2112. По этим чертежам и мне пружины делали. Но есть один нюанс. Оригинальная ЦКИБовская пружина изготавливалась из проволоки диаметром 3.1мм. Соответственно, ее параметры несколько отличались. Сейчас просто нет проволоки такого...
  18. Trigal

    Запчастини до МЦ 2112

    Вітаю. Якщо будуть у наявності, куплю штифти (вісь) остановів з фіксуючими пружинками. Такі:
  19. Trigal

    Ремень тактический брючный 2шт.

    Подскажите, а что в этом ремне «тактического»? У меня в пляжных шортах такой ремень. Продавались в комплекте. Или пляжные шорты - тоже тактические?)
Зверху