Результати пошуку

  1. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Знаєте, максимум 100000 грн штраф. Але ж ми знаємо як працюють суди. Тут питання в іншому. Чому цей покидьок (батько) працює лісником і дозволяє все це. Ба' й сам полює червонокнижних тварин.
  2. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Поясни з приводу більшовизму і "тройки". Меня здається, що у тебе існують деякі проблеми з вираженням думок. Ти пишеш багато, але це потік абсолютно незв'язних слів.
  3. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Ти виправдовуєш браконьєра?
  4. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Знаєш, оце твоє "угаманісь" палить тебе на раз. Ти можеш ще 10 профілів зареєструвати і буде видно що це ти. А якщо чесно, то я таких хто "пострєлює потихой" ніколи поважати не буду. Поясню. Я оплачую відстрільні карти, членські внески і т.д. Ці гроші йдуть на розвиток мисливських угідь...
  5. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    твій діагноз, твій
  6. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Звісно не гарно
  7. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Як там зайці, петлі, флобери з шершнями?
  8. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Вітюнь, це ти?
  9. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    І доречі, якщо він такий спортсмен як і мисливець, то далі уколів Синтолу він не заїде ))
  10. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Тобі якщо нічого написати краще не пиши. А "угоманівать" мамку свою будеш :D Ясно?
  11. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Невже це нікого не цікавить?
  12. Ernest Hemingway

    Браконьєр ворог природи

    Вітаю шановне панство. Переглядаючи відео в youtube я випадково натрапив на канал одного малолітнього покидька. На своєму каналі він викладає не тільки відео про полювання на пернату дичину з пневмо-рушницею, а ще й навчає як правильно виготовляти та становлювати петлі на зайця. Звісно він...
  13. Ernest Hemingway

    УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

    Сьогодні отримав. Якість просто супер. Все працює. Дякую :)
  14. Ernest Hemingway

    УПС самоклёп и вспомогательные оборудование (обжимка цанговая, высечки и т. п.)

    Хочу замовити на 12 калібр повний комплект
  15. Ernest Hemingway

    Ежекторний механізм до мого ІЖ-58 МАЕ

    Всім дякую. Тему можна закрити
  16. Ernest Hemingway

    ІЖ-54

    Дуже гарне!
  17. Ernest Hemingway

    Ежекторний механізм до мого ІЖ-58 МАЕ

    Невже ні в кого нема?:(
  18. Ernest Hemingway

    Запчасти

    Потрібен ежектор на іж 58 мае
  19. Ernest Hemingway

    Ежекторний механізм до мого ІЖ-58 МАЕ

    Вітаю. Потрібен ежекторний механізм. Коли купував рушницю продавець сказав, що не може знайти якісь там пружинки до ежектора. Я не придав уваги, але тепер хотілося щоб ежектор працював. Може в кого є такий на продаж за розумну ціну? Дякую
Зверху