Результати пошуку

  1. Genry

    Бориспольский район.

    Ясно) Дякую
  2. Genry

    Бориспольский район.

    Добрый день Кукуруза убрана уже?
  3. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Це що має статися щоб дійшло до цього?)
  4. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Cеме так!( Але, Сергій Васильович, погодьтесь, що при ситуації в якій викликають поліцію зі скаргою - більш ніж достатьньо документів викладених Юрою, так як які саме повинні бути документи останні не знають сто відсотків)
  5. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    То й я добавлю: при забороні полювання на 10 років всі ці питання відійдуть на Бог зна який план, а саме до цього йде(
  6. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Дивлячись яка мета стоїть. Скільки часу потрібно щоб з нуля натаскати лягаву(всередньому)?
  7. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Щоб уникнути непорозуміння: неможливо до мисливського сезону в мисливських угіддях натаскувати собак мисливських порід. Так, наприклад, у мене щеня РМС і хочу в полі с ним погратися. Юра, нагадай, будь ласка, що я порушую.
  8. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Я вважаю, що потрібно діяти в рамках Законів. Якщо Закон шкодить Вашій собаці, то діяти на власний розсуд, але не перекреслювати те що порушуєте Закон. Всі добре знаємо про ділянки відведені для таких цілей. На сьогодні Законом не встановлено терміни, так як існує лише законопроект, а попередній...
  9. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Розібрати? Тепер я не розумію) Юра, першочергово це стосується заборони санітарних рубок. Яким боком власники мисливських собак до цього не зрозуміло. Щодо перебування з собаками мисливських порід поза термінами полювання в угіддях чи варто обговорювати? З травня відкривається індивідуальне...
  10. Genry

    Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

    Тема загальна і стосується всіх мисливців та рибалок. Не лише власників собак мисливських порід. Створювати у кожному розділі подібну тему якось безглуздо...
  11. Genry

    Сезон тиші

    Юра, перениси тему, пожалуйста, в соответствующий раздел - Питання.
  12. Genry

    Харківська область - розстріляно руських гончаків

    Юра, так а я про що?)
  13. Genry

    Харківська область - розстріляно руських гончаків

    Юра, одне очевидно - нас вводять в оману надаючи хибну інформацію. Це, принаймні, не приємно.
  14. Genry

    Харківська область - розстріляно руських гончаків

    Не виключено. Для висновка потрібні всі обставини справи. Якщо відстріл був погоджений з місцевою владою, то... 5 днів! Звернення постраждалої на яке відреагували і все.
  15. Genry

    Харківська область - розстріляно руських гончаків

    Туфта полная
  16. Genry

    Харківська область - розстріляно руських гончаків

    Что здесь вообще оценивать когда всё "шито белыми нитками"? Если даже не охотлись, за что поплатились собаками, а действительно убежали в угодья собаки, то сам прецидент создан владельцами собак( Вот, к примеру, Ваше авто выкатилось на проезжую часть и врезалось в другой автомобиль. Кто виноват?
  17. Genry

    Хозяин защищает свою собаку

    Як не прикро, але собака то є Ваше майно. Завдані збитки Ви можете спробувати відшкодувати через суд, при наявності квитанцій(якщо звернення в ветлікарню мало місце).
  18. Genry

    "Собачі посиденьки - про все"

    Два кобеля. Крупные такие спаниели в сравнении с сестрой. Не упускают возможность её попресовать играя) Вообще не похожи друг с другом по характерам парни. Если первому крыло бросай и приносит, то второму припрячь и ищет... Понятно, что ещё не те расстояния в "работе", но с дня в день прогресс...
  19. Genry

    "Собачі посиденьки - про все"

Зверху