Результати пошуку

  1. H

    Закон про зброю

    Згоден. Нагадує. А ще у деяких можновладців на устах були "пси Авакова" але не було "собак Захарченка"... Мені доводилось їх бачити, собак. Думаю модератори почистять тему. Але напишу це... На добраніч колеги.
  2. H

    Закон про зброю

    Ще раз, повинен бути Закон ( не купа підзаконних інструкцій, наказів). Крапка.
  3. H

    Закон про зброю

    Тут розміщено оригінал наказу № 590 19.09.2022р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1581-22#n2 , читайте самі, знайомтесь.
  4. H

    Закон про зброю

    Я вже раніше писав що ні.
  5. H

    Закон про зброю

    Так же як наказ № 590 19.09.2022р "Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622". А ще № 175 від 09.03.2023р "Про внесення зміни до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 19 вересня 2022 року № 590".
  6. H

    Закон про зброю

    Шановний ! Це торгівельна мережа магазинів самі від себе таке придумали? Їм продавати не хочеться? Дивитись уважно. Якщо не володієте інформацією відійдіть вбік та помовчіть!
  7. H

    Закон про зброю

    В багатьох країнах світу дозволено спорядження набоїв до довгоствольної нарізної зброї, у нас про це нічого не чути, дозволять чи ні. Не відомо. Обговоренню не підлягає? На сьогодні заборонено і все.
  8. H

    Смачні еноти?

    Дивитись десь з 20 хвилини , а ви кажете єноти, борсуки
  9. H

    Закон про зброю

    А чим наші громадяни гірші за громадян Молдови?
  10. H

    Закон про зброю

    Дак отож . Нарешті зрозуміли...
  11. H

    Закон про зброю

    Закон про поліцію: І ніяких внутрішніх інструкцій, підзаконних актів, постанов. Крапка .
  12. H

    Закон про зброю

    Зустрічне запитання - якого дива ми повинні виконувати накази, інструкції МВС для внутрішнього користування ? Задумайтесь над таким. Але вам то без різниці, у вас же зброї немає. Хоча деякі породи собак теж зброя, вони визнані небезпечними для людини, для суспільства.
  13. H

    Закон про зброю

    Є накази, є інструкції, є кримінальна відповідальність за незаконне володіння зброєю... А Закону ! про зброю нема.
  14. H

    Закон про зброю

    Про 5 млн одиниць зброї... Це як у Лулу Сільва - який нещодавно заявив що у Газі загинуло 12,3 млн дітей. Сказано було : "Але перш за все потрібно віддати шану майже 12,3 мільйона дітей, які загинули в секторі Газа, розбомбленому Ізраїлем у божевільній війні проти людства").( с)
  15. H

    Обставка з лисом по областях

    Так воно і є, справжня лажа. Щоб стільки лисів за раз... увалило. P.S. Цікаво де вони, режисери, оператори, постановники стільки лисів набрали? Чи фотошоп? Чому інших тварин немає, а тільки лиси?
  16. H

    Обставка з лисом по областях

    А що шановний, ви стріляєте припутнів які сидять на високовольтних лініях електропередач?
  17. H

    Нож Бенчмэйд Mini Bugout 533 (реплика)

    Дякую. Надав реквізити.
  18. H

    Нож Бенчмэйд Mini Bugout 533 (реплика)

    Резерв.
  19. H

    Обставка з лисом по областях

    Просто я колись ходив до школи. А там доводилось вчити фізику. А от про безпеку життя ( ОБЖ ) в ті радянські часи предмету в нас не було. Тому на другу частину запитання відповіді не знаю.
  20. H

    Обставка з лисом по областях

    У країнах Скандинавії рецепти пошукайте. Казали хлопці які там побували, що у них вживають лисятину, як делікатес.
Зверху