Результати пошуку

  1. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    всім спасибі велике. прошу модератора видалити тему.
  2. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    борса вибачаюсь хотів видалити тему. але потім случайно прочитав ваше повідомлення. я в інтернеті нечасто буваю то вибачайте якщо нетак шось. пишу коли нароботі а так заходжу тільки читаю. сорі
  3. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    Додаткові фото
  4. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    доброго дня форумчани всім спасибі за помощ. тема закрита прошу модиратора видалитити цю тему дякую.
  5. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    доброго дня хотілосяб почути думку шановного пана модератора арго. як влічку писати вибачаюсь ноль. пане фандорін друга мц як кажуть робоча вкомиш і по зрубах і безвідказна.состоянія не таке як вижче указана.патрони самокрут качині люблю снаряжати. на зиму купляю якось так. а поповоду тяжоле так...
  6. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    доброго дня я маю ще одну мц 21.12. теж 69року з паспортом чому я це питаю паспоти одинакові але там ствол теж з буквою.д.і на стволі ціна 137р. скільки в інтернеті недивився якщо такого. типу рушниця то в паспорті пишуть штампом сувенірне.один чоловік мені казав якщо тильник байкал по...
  7. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    там на одному стволі ціна стойть 889.р а впаспорті 350.р.
  8. R

    МЦ-2112, сувенірна чи ні?

    в паспорті відміток ніяких немае хоча повині бути чи ні
  9. R

    допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

    дооброго дня форумчани хотівби запитати яки на цій бельгийці чоки бо я найшов стару ссср пулю и попробував пропхати через ствол спочатку на німецькі рушниці а.в.вольф 1949.р то куля зазтрягла зразу за патроником а вбельгійки пройшла по стволам і докінця недойшла см 25-35 стволи на вольфу745...
  10. R

    допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

    понятно дякую за інфу хочетця знайти таккеж идинтичне поки ще небачив зауери куркові вони е подібні
  11. R

    допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

    так таких рушниць зтакими написами раз два і обчовся на руских сайтах пару штук бачив
  12. R

    допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

    доброго дня форумчани хочу запитати чи ця рушниця видноситься до колекцийной якщо вона приблизно 1910р.
  13. R

    Сімсон

    це непровас арго ви фахівець на мою думку. а непонімае кому досталось по наслецтву. вдколи я маю німця. ссср ружя одихають сугобо моя думка підгонка хромае жостко. про мц.9 стендові козирні незкажу нетримав йх.
  14. R

    Сімсон

    так навіщо скривати що є то є а на стволах клейма такі як в мене там клеймо є що багато ручной праці рушниця не з дишевих я ще держав зауера 1956р з такими клеймами але там ствол дутий був підгонка деталей там теж супер
  15. R

    Сімсон

    це точно ця рушниця достойна уваженія. хоть хазяйн колодку непоказуе але моя думка. що там підгонка диталей супер хто мае такого ранга рушницю той понімае про що я кажу коли держиш йй в руках.
  16. R

    Сімсон

    ще одне дичину треба відпускати 40-50м. а це треба мати терпіня
  17. R

    Сімсон

    стволи мабуть 725мм маю наподобі мастера штуч з такими клеймами але 1959р. рушничка кучна супер по бою з коликтиву один мислив з великим стажом. виступав типу мц21.12 равних немае. після 2х пострілів на 60 шагів зняв капелюха. він стріляв з контейнером а я без. я бувае сам десь вийду прогулятись...
  18. R

    допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

    спасибі з роком понятно 1910р. а закривання тройне по патенту ф.куралі я правельно поняв.
Зверху