Результати пошуку

  1. Sashok Hunter

    Наборчик гирьок

    Продам набір гирьок,брав для перевірки та калібрування електронних ваг,зараз купив дорожчі ваги та цим набором не користуюся. Висилаю наложним платежем НП ціна 150 грн.за весь набір
  2. Sashok Hunter

    чоки Ata Arms

    Продам повний комплект чоків для Ata Arms 12 калібру.,від циліндру до повного чоку (всього пять шт.) В комплект входить 5 чоків,коробочка,ключ: *-1 мм. **-0,75 ***- 0,5 ****-0,25 *****-0,0мм.(ЦИЛІНДР) Так як маю дві рушниці Ata Arms (НЕО 12 та СП ) даний набір з останньої,після покупки другої...
  3. Sashok Hunter

    УПС

    Куплю УПС, тільки УПС,без капсуляторів,матриць і всьго протчого,потрібен сам прес
  4. Sashok Hunter

    Стойка під дриль

    Всім доброго дня.Продається стійка під дриль фірми KRAFT.Використовувалася буквально два рази,стан майже нової(видно по фото).Причина продажу,купив гарну матрицю під ручну закрутку,і тої кількості патронів які потрібно докатувати за допомогою стійки не роблю.Більше стоїть без діла.В комплекті...
  5. Sashok Hunter

    Прес Pacific

    Доброго дня шановне товариство.Попала до мене така річ (брат привіз з закордону),річ доволі масивна та в непоганому стані.З надписів я зрозумів що це якийсь прес для спорядження набоїв,просив би знаючих людей щоб підказали по йому,а також озвучили ціну для даного девайсу. Дякую,чекаю на відповідь
  6. Sashok Hunter

    Розгрузка vest tactical load carrying desert dpm

    Продається вищевказаний розгрузочний жилет.Стан легке Б/У на 5-,ніяких розривів,значних потертостей немає,резинки стяжок справні та не пересушені. Розгрузка складається з 9-ти підсумків різного розміру та призначення,в самому більшому підсумку є ще сєточка під каску(показано на фото).Міряв на...
  7. Sashok Hunter

    Ata Arms SP Black Light

    Доброго здоров'я всім,шановні мисливці,стрілки,та просто поціновувачі зброї.Дивився Ютуба,читав російські форуми-там багато чого написано,але інформація в осноаному про ранні ружжа,проблеми з усм,осічки,і.т.д.От і не знайшов цікавого та змістовного огляду саме такої моделі,де ствол...
  8. Sashok Hunter

    Патрон холодної пристрілки 12 кал.

    Продаю патрон холодної пристрілки 12 кал. Майже не використовувався,стан нового,на фото видно.Батарейки поїдуть бонусом. Ціна 250 грн. Висилаю НП.(на наложку скину пару грн.)
  9. Sashok Hunter

    Gletcher РМ

    Пневматичний пістолет фірми Gletcher.Повністю роботчий,є сліди користування,бє кучно.Затвор нерухомий.По габаритам та вазі як справжній,корпус метал,ручка пластик. Інструкція та коробка відсутня. Детальнішу інформацію про девайс можна найти в неті. Причина продажу - фінанси Ціна 750 грн...
  10. Sashok Hunter

    Бреннеке 12 кал.

    Продам кулі Бреннеке 12 кал., з старих запасів. Резерв та всі питання тількі в темі В наявності 10 шт. Ціна 20 грн.-шт.
  11. Sashok Hunter

    Патрон для холодної пристрілки 12 кал.

    Куплю лазерний патрон холодної пристрілки 12 кал.,може в кого є за недорого,може хтось натішився.Одним словом жду пропозицій.
  12. Sashok Hunter

    Безкуркова горизонталка 12 калібру

    Доброго дня шановні форумчани.Маю вертикалку та п/а 12 кал,в цих ружжах мене влаштовує в принципі все,але все частіше починаю задумуватися про "КЛАСИКУ" (БЕЗКУРКОВУ !!!!)... Хочеться ще і горизонталку,думав про 16,20 кал.,ну мені не то...Все таки привик до 12 кал.,може тому що він більше...
  13. Sashok Hunter

    Fabrique d’Armes Unies de LIEGE 28/70

    Шановні форумчани,знайомий попросив оцінити цю одностволу-курковку 28 калібру,так як він людина далека від інтернету тож прошу Вас допоможіть в оцінці даного "ружжа". Я по клєймам зрозумів що це Бельгійське ружжо фірми - Fabrique d’Armes Unies de LIEGE,ще те що вона 28 калібру з патронником...
  14. Sashok Hunter

    Роги лося

    Продаю роги лося з гарною симетрією,пара,повністю натуральні (не крашені,не лаковані).Найдені в лісі на відстані приблизно пітора кіломентра один від другого.Першого найшов собака,а через неділю був найдений інший.На одному є незначний відкол кусочку рога(видно на фото).Стан відмінний,це видно...
Зверху