Результати пошуку

  1. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Надіюсь пройде час і дай бог його застать мені і старшим гончатникам Коли пройдуть ці времена і будуть звучать другі імена на чало мабуть покладено організатори повинні задуматьсь і зробити висновки а бо шось мінять Або устраювать ці заходи в закритом кругу
  2. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Та да ні хто вже не хоче їхать знаючи заранше результат Так і будуть улутшать зір експерти людям вже це надоїло починають подтягуваться нові люди і може вернеться той час коли будуть судить собак А не їх власників а так смисл тіряється в людей бажання пропада коли їм відверто плюють в пику або...
  3. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Згоден звами на 100% Мене саме дужче вибісив той факт шо собака стала переможцем завдяки Д2 по лисиці і та радость тіпа ми вас зделали Но по суті там я так поняв небуло ні одного заводчика з Сум,Чернігова ,Харькова,Миколаєва,Кіровограда того шо туди возможно ніхто нехотів їхать через те шо захід...
  4. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Да згоден Я хочю шоб в нас була національна порода і собака сполохувачь потрібна те шо це краще лайки це однозначьно так як самих лайок ці загонні охоти попортили Шукав відео якісь з цих змагань ненайшов нічого Програти КГГ це не так пічально якшо це гонча так як собака сама пособі в екстерєрном...
  5. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    Ну тут ще одне яке я непойму шо робить УКГ на такого роду заходах і шо це вобще за порода і для чого вона.За описом це могла бути єгерська собака ну аж ніяк не гонча.Тому, що копитний звір для гончьої порок в роботі які нахер діпломи по фазану Навішо з гончака робити спаніеля чі якусь іншу...
  6. Вижлятник

    ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

    2Д по Лису куди все котиться жаль шо не не Перший по козі з таким підходом всі ці заходи втрачають сенс Ніхто не хоче нікуди їздить так як зразу судять хазяїна регіон а не собаку Раніше ці заходи відвідували гончатники а зараз бізнесмени.... ГЕНЕТИКА Бинарные геномы..., аллели..., рибосомы..., И...
  7. Вижлятник

    Виставка собак в Полтавськый області

    РПГ тож мало молодша група вижлеці
  8. Вижлятник

    МЦ 21-12

    Шо тут можна оцінить це ж МЦ 21 12 з усіма своїми болячьками та вагою може трохи красивіше чем звичайне ну в такому юзаному стані ціна йому небільше ніж звичайному ціну можна поставить 11 000 грн для зівак може хто і візьме нема тут нічого особливого за що його звеличювать
  9. Вижлятник

    Продам Російський Рябий Гончак

    Собака продана тему прошу закрити...
  10. Вижлятник

    Продам Російський Рябий Гончак

    Неповязано з собакою причина повязана з господарем нажаль не все від нас залежить...
  11. Вижлятник

    Продам Російський Рябий Гончак

    Продам гончака вижлець дата народження 22.05.2016 гоне заєць,лисиця,коза віддача голосу часта виставлявся на обл.виставці отримав оцінку дуже.добре в молодшій віковій групі документи ФМСУ тереторіально Полтавська обл. ціна 3500 грн. тел. 0671092503 до 21.00
  12. Вижлятник

    Утиные манки. Обновление на 29 стр. пост №569

    побачив слово акція нада було спішить вже позно побачив шо це стара тєма і 42 сторінки зписано......
  13. Вижлятник

    Утиные манки. Обновление на 29 стр. пост №569

    як шо на акцію попадаю готовий за резервіровать і знять відіо на манок відіо на манки вже знімав на каналі Вижлятник на ютуб опит в роботі з манком є.....
  14. Вижлятник

    Підставки під набої від Shotgun Ukraine

    А я подумав новий появився
  15. Вижлятник

    Підставки під набої від Shotgun Ukraine

    Де такий порох брали
  16. Вижлятник

    Продам ружье Иж-12

    там ще походу тріщина на патронніку нижнього ствола
  17. Вижлятник

    Продам ружье Иж-12

    Ціна неоправдано висока для данного екземпляра і це тіки по фото видно
Зверху