Результати пошуку

  1. GreyT

    Порох СП-З-К

    Вітаю! Хтось пробував на Шосткінських порошках споряджати кулі? Бо щось з Нобелівськими туго, треба підбирати якийсь альтернативний рецепт під Лайман 33 г, для бабахінгу. Може хтось має ідеї?
  2. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Вітаю, Alex888! Це часом не Ваша нова матриця? Цікавить така. Я б замовив, тільки з різьбою в шляпці для монтажу на шток.
  3. GreyT

    Порох Ао +куля.

    Та ми зрозуміли. ;)
  4. GreyT

    Порох Ао +куля.

    Куча 10-20 мм на 50 м з гладкого - це дуже круто! :cool: :)
  5. GreyT

    Матрицы OMV made in Italy для закрытия и уплотнения звездочки (пополняется)

    Зачот! Замовлю я й собі таку матрицю.
  6. GreyT

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Тоді добавте їх 100 шт., і відправляйте. Деталі напишу зараз в лічку.
  7. GreyT

    Обжимка цанговая (САМОКЛЁП)

    Хочу замовити обжимку 12к., без струбцини.
  8. GreyT

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Якісь вони трохи страшненькі на фото, і ніби необжаті. Може в житті вони краще виглядають?
  9. GreyT

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Сині Фіоччі Т3 та Т2 в резерв (відповідно 109 + 51 шт.). Якщо є ще якісь Т4 або Т5, але однотипні і обжаті, то доберу сотню-дві, щоб можна було відправляти. Мій станок не стягує обжимати Т4/Т5, вірніше стягує, але ледве... :(
  10. GreyT

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Вітаю! Що є в наявності з декапсульованих обжатих гільз 12к? Бажано з невисокою юбкою. Дякую!
  11. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Не дуже вдається відрегулювати ножеву матрицю, ту що формує "шалашик". Якщо перетисну (нижче опущу матрицю) - то трохи прорізає бортик, а якщо підніму матрицю трохи вище - то зірка закривається з отвором діаметром 1,5-2 мм (пелюстки не сходяться). А так щоб і без отвору, і не підрізаючи бортик -...
  12. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Крутнув один раз, але гільза польська жорстка, і якогось явного ефекту на ній не отримав (ну конус невеликий дає). Відклав експерименти з докруткою зірки на пізніше. У мене помпа, їй конус на патронах не дуже й потрібен. У мене є ще м'які гільзі БП, то на них після пресування зірки утворюється...
  13. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Ось такі патрони у мене виходять за допомогою матриць Олександра Миколайовича: Мені подобаються. :)
  14. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Станок саморобний, ось такий: Вміє декапсулювати і одночасно обжимати, капсулювати, пресувати та закручувати. :)
  15. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Я обіцяв Майстрові Алексу888 викласти в темі фото роботи його матриць для опресовки зірки (пройшло пів-року... :confused:). Ось тут куля Лайман, гільзи полські БУ (одностріл): Не ідеальні, але мені подобаються. :) Для ідеалу потрібно трохи вище відрегулювати першу матрицю, яка нарізає...
  16. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Вітаю, Майстер Алекс888! Підкажіть, оця Ваша матриця для півавтоматів та Гуаланді може добре закручувати й інші каліберні кулі (Ш-Ш наприклад, чи Діаболу)? Бо мені здається, що може. Якщо так, то я б її замовив у виконанні "як ГАЕП" - "массивнее(не так быстро нагревается)-толще,выше с отверстием...
  17. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Так виходить, що універсальна матриця відрізняється від "доробки зірки №2" лише наявністю різьбового отвору в тарілці? Що цей отвір дає? Я заплутався... Допоможіть підібрати комплект ваших матриць для моїх задач (під електро-шпіндель 1400 об/хв): 1. Доробка зірки, закритої вашими матрицями для...
  18. GreyT

    УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

    Вітаю, Алекс! Розкажіть про ваші універсальні матриці, що вони можуть закручувати, а що не можуть. Дякую!
  19. GreyT

    Продам 8-лучевую матрицу

    Чекаю на реквізити для оплати, в лічку.
Зверху