Результати пошуку

  1. N

    Полювання з дроном

    Здавав, і без жодної гривні... Якщо було б не ''добування'' а ''полювання'' то таким самим чином і ехолоти можна заборонити для рибалки і електронні кораблики для завозки прикормки чи наживки...
  2. N

    Полювання з дроном

    Доброго дня, хто підскаже, дрони, заборонені нашим законодавством для полювання? Якщо так, то зкиньте зсилку на закон, дякую.
  3. N

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Дякую, посилку отримав, після відстрілу ще замовлю. Все на відмінно
  4. N

    Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

    Хочу шш в 20 кал. на 28гр. 20шт. Вони йдуть на пижі чи голі? Деякі продавці на форумі, продають шок-булаву в 20кал.
  5. N

    Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

    Доброго дня, а є у вас шш і булава-шок у 20кал.?
  6. N

    Іж 27Е 16кал.

    Рушниця продана, прошу тему закрити. Всім дякую.
  7. N

    Продам ручные и налобные фонари

    Доброго вечора, чи є можливість замовити у вас налобні ліхтарі з можливістю фіксації на велокермі? Буду вдячний за відповідь.
  8. N

    Іж 27Е 16кал.

    Окремо не продам, лише після продажу рушниці.
  9. N

    Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

    Отримав замовлення, все на вищому рівні! Всім задоволений! Бажаю вдалих продажів і вдячних клієнтів!!!
  10. N

    Іж 27Е 16кал.

    Я думаю, ціна адекватна.
  11. N

    Закрутка СССР з матрицями 12-16-20к

    Заберу за 300,без матриць.
  12. N

    Іж 27Е 16кал.

    Нехай буде "задовільний", я б його не продавав але не зручно тримати два калібра.
  13. N

    Іж 27Е 16кал.

    Продам гладкоствольну рушницю Іж 27е. 16 кал. Продаж через дозвільну. Рушниця у хорошому стані, є невеликі раковини у стволах і прогари на колодці але на кучність і різкість це не впливає. Шату в замках немає. Ежектора працюють. Нові бойові пружини і бойки. Невеликий шат у дерев,яному цив,ї. До...
  14. N

    Жилет для охоти і рибалки

    Доброго вечора, прошу в резерв. Зробіть якісніше фото. Напишіть свій номер телеф.
  15. N

    УПС- 7, 16кал + дод.матриця під закрутку

    Пристрій продано.
  16. N

    УПС- 7, 16кал + дод.матриця під закрутку

    Продаю прилад для спорядження дробових набоїв упс-7 повний комплект, із пластиковими матрицями і додатковою матрицею для закрутки. Ціна 550. Стан приладу на фото. Вінницька обл. м. Бар тел.0977566726
  17. N

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Доброго дня, Романе, пише вам замовник виробу що на останніх фото під 16кал. Я Вам, дуже вдячний за вашу майстерність і за якість виробу! Хоча я нічого конкретного по розміру і функціоналу не замовляв, ви вгадали всі мої потреби... ще раз, вам велике дякую!
Зверху