Результати пошуку

  1. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Товариші мисливці, хто на зайчика ходить по бориспільському р-ні, можливо спільний виїзд зробимо, зімною ще одим товарищь, машини є ;)
  2. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Качки нема!!! ((( я пару штук добув на каналах з підходу, які знаходяться між Іванков та Артемівка. Там був голуб и перепілка, качка це рідкість, знайдете пишіть)).
  3. Egor 3313

    Гуси 2017

    Прилуцький р-н.
  4. Egor 3313

    Гуси 2017

    На черніговщині, на водойомі посеред поля кружляв одіночка вже після заходу сонця, більше не бачив, поки що!)
  5. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Я знайшов Бориспільське УТМР. Володимира Михайловича там не було, а була жінка пенційного віку, нажаль ім`я не запам`ятав, а телефон такий 096-512-20-05, або 045-955-13-00. Доречі в кого є відстрільна картка по київській обл. і хоче полювати в Бориспільському районі, потрібно приїхати в...
  6. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Ви телефонували за даним номером??? Відповідь одна "обраний номер не обслуговується"
  7. Egor 3313

    Отчеты по охоте на пернатых 2017

    Якщо добре вгору кинуть то полетить!!!:D:D:rolleyes:
  8. Egor 3313

    Отчеты по охоте на пернатых 2017

    Зі святом всіх!!! Хоча відкриття було о 16:00, але утка майже не літала, а сонце палило, тож відкрили ми з товаришами майже о 19:00. Мій результат полювання- 3 крякви, чиря та 2 бекаса, собаки поки що немає і як результат одного бекаса не знайшов. В неділлю зранку утка літала високо і добути...
  9. Egor 3313

    Відкриття 2017

    Чернігівська обл., Прилуцький р-н, Взноси -500 відстрільна картка на пернату -330
  10. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Даний телефон не відповідає, а за цим адресом в Борисполі стоїть жилий будинок, зовсім не схожий на офіс охотоведа. Чи так і має бути???
  11. Egor 3313

    Бориспольский район.

    Допоможіть з адресом Бориспільского УТМР, номер телефону. Дякую.
Зверху