Результати пошуку

  1. Ю

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Щойно приїхав з лісу -тушку голуба апортує метрів за 20-25 !! плюс коли вона знаходила тушку я відходив в інший бік в сумі виходило метрів +-40 -подача в руки -я в захваті, спочатку бояласьбрати птаха а потім пішло діло правда в (зрячу) над пошуком ще потрібно попрацювати.
  2. Ю

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    На яга схожа ХАРАКТЕРОМ :D -коли розіграється то іграшку бере як ягд -на кутні зуби!:confused:, раніше я тримав ягів тому і порівнюю характери, але в дресурі звісно небо і земля... в квартирі в неповні три місяці знає команди -місце, сидіти, подай, дай (з пащі), жди, ну і звісно коли ніхто не...
  3. Ю

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    В мене більше схожа на ягда ніш на РОСа :eek:.
  4. Ю

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Значить у мене з тренуванням все по плану :). В якому віці потрібно знайомити РОСа з дичиною -(підсадний перепел)
  5. Ю

    Спаниели(делимся охотами и особенностями породы)

    Підкажіть хто як тренує щенят до апортування на природі -в квартирі все гаразд а от на прогулянках .... Щеняті три місяці нехочеться нашкодити але і тринувати треба.
  6. Ю

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Доброго дня. Можна прайс на адресу dovbenkoyuriy2@gmail.com Дякую.
  7. Ю

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Замовлення отримав -дуже оперативно, дякую.
  8. Ю

    ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

    Оновив синову іж-58 20к
  9. Ю

    Своїми руками.

    Результат карантину :D а за одно і проби пера ... Отож; рушниця іж-58 20к в моєму арсеналі для сина (навчальна) мала пряме ложе і синуля на чергових пострілухах каже -па дай мені свою рушницю ця мені не зручна ..... Я звісно щоб заохотити сина (він в мене на надто до полювання) пообіцяв...
  10. Ю

    МЦ 106-12 Новое! ЦКИБ СОО.

    Спускаєте курки перед розборкою з фальш патронами а потім розбираєте і виймаєте фальшпатрони. Цівка в цих моделях не знімається !
  11. Ю

    Сейф для зброї 137*39*26 см. АКЦІЯ доставка 0 грн !!!!

    Дякую, якось недуже Ви поспішали з відповіддю ..... -вже неактуально.
  12. Ю

    Сейф Хантер

    Шкода сейф класний.
  13. Ю

    Сейф Хантер

    Доброго дня, вибачте що не перезвонив (замотався на роботі) висота моїх рушниць 120 см. війдуть в сейф ?
  14. Ю

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Результат недільного полювання -в суботу зайця навідь не бачили. Ходили в трьох плюс дратхар. Першого один з товаришів добув ще на світанку прям біля машини коли ми пішли заходити на номера -зайцюра прибіг до нього сам певно ми підняли поки заходили -від селфі товариш відмовився. Далі на протязі...
  15. Ю

    Чохол шкіра!

    Напишіть номер у П.П. завтра після полювання наберу -розпитаю. (бажано київстар)
  16. Ю

    Чохол шкіра!

    Пляма від чого ?
  17. Ю

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Повторіть будь ласка прайс на dovbenkoyuriy2@gmail.com
  18. Ю

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Добрий вечір. Скиньте будь-ласка прайс на адресу dovbenkoyuriy2@gmail.com
Зверху