Результати пошуку

  1. Адвокат1987

    Remington 700 SPS THMZ (кал. 30-06)

    Тема Актуальна ? Відпишіть мені на моє повідомлення.
  2. Адвокат1987

    Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

    Це тобі краще черканути в темі про Франкі Афініті, Я думаю кожен другий запасливий мисливець прикупить його прозапас. Хоча в мене я б не сказав, що він так зношується критично, це мабуть залежить від експлуатації, я багато ношу рушницю в руках і на триточечному ремені, хоча при експлуатації саме...
  3. Адвокат1987

    Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

    Чуть, що я тоже буду в черзі на затильник Франкі Афініті :)
  4. Адвокат1987

    Ершики для чистки 5,6 мм. комплект

    Беру. Черканите карточку в Л.С. После оплаты черкану куда отправлять.
  5. Адвокат1987

    Target 15-87 Classic 12/76

    У Вас друга частина флажка залишилась? Чи він відірвався і з кінцями ? Якщо він є, то беріть дві частини флажка і їдьте до зварювальника який варить ТІГ зварюванням (це там де алюміній варять), не півавтоматом і не електродною сваркою. Вам за 50 грн. якісно заварять і буде ходити, мені зробили...
  6. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    Станок Продано! Нехай радує нового власника думаю він послужить йому і його дітям :)
  7. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    Так останні три фото допрацьовані матрицею, причому не гаепом і не ОМВ, це матриця від Алекса універсальна яка і крутить гільзу під закрутку, а може використовуватись як для доработки зірки, що я і роблю.
  8. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    конуса вираженого немає, набій після спорядження в стріляній гільзі виглядає так як на фото, до того моменту поки його не було підкручено матрицею шуруповертом, але на цьому станку матриця яка закриває гільзу має ряд налаштувань в тому числі можна виставляти висоту буртика при закриванні і сама...
  9. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    Згідний я просто цю втулку по сьогодні називаю цангою :) Так обжимка здійнюється металевой втулкою в якій і відбувається спорядження набою. :). Якщо у когось є якісь запитання мій номер 0673340801.
  10. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    Продам Станок для спорядження набоїв Техан 12 калібру модель D. Станок було придбано ще у 2018 році безпосередньо із США під замовлення у Кості (Дядя Сеня). Після купівлі у його темі є мій відгук по цьому станку знаходиться він за наступним посиланням...
  11. Адвокат1987

    Franchi Affinity

    Цього року з батьком "досрочно" мусили Выходити на полювання по лису бо с тероризував бабульок на краю села. Короче тупо біля кущика сів на стульчик, одяг звичайний камуфляж на голові накомарник, бо в той період стільки комарів було, що це просто жах :(. Короче годинку посидів тишина, думаю піду...
  12. Адвокат1987

    Franchi Affinity

    А зачем с этим боротся ? Маслом протер да и все, если експлуатируете ружее в жостко влажных условиях, взяли ствол отдали на воронение ржавым лаком и усе :)
  13. Адвокат1987

    Штани мисливські "MIL-TEC® HUNTING PANTS" Olive

    Згідно правил які вище описав модератор Вам можуть вліпити жовту картку :(. Так що мінімум напишіть купую (чекаю на примірку).
  14. Адвокат1987

    Термоботинки

    були б 43 забрав би :( Ви там про мене не забувайте, щось появится черканіть в Приват. :)
  15. Адвокат1987

    Термоботинки

    Якщо ще щось такого плану буде 43 розміру черканіть мені з фотографіями в особисті повідомлення. Дякую.
  16. Адвокат1987

    Манки на качку, ручної роботи.

    Ви про мене на рахунок манків пустишок не забули?
  17. Адвокат1987

    Магазин та планка тоз 8

    Доброго Дня. Прошу резерв на Магазин (але резерв до суботи), але прошу скинути його розміри, або відкрийте доступ до Вашого профілю Вам не можна скинути приватне повідомлення. Просто я до своєї Рушниці доберусь лише в неділю, щоб вийняти свій магазин і поливитись чи він такий самий, у мене ТОЗ...
  18. Адвокат1987

    Нужен мастер по ремонту пластиковых прикладов

    Вам до пайщиків бамперів потрібно звернутись тільки не до тих, що паяльником і сіткою паяють, а тих, що паяють прутками і спец фенами, вони визначать з якої пластмаси у Вас приклад і що з ним можна буде зробити :)
  19. Адвокат1987

    Манки на качку, ручної роботи.

    Скажіть будь-ласка чи можна у Вас купити тональну дошку, без горну ? Або Доску і горн без язичка за якісь демократичні гроші ? І Ще питання я так зрозумів, що у Вас у Всіх манків Тональна дошка однакова ? Регулювання здійснюєте язичками ?
Зверху