Результати пошуку

  1. Адвокат1987

    Станок Техан 12 калібру модель D

    Продам Станок для спорядження набоїв Техан 12 калібру модель D. Станок було придбано ще у 2018 році безпосередньо із США під замовлення у Кості (Дядя Сеня). Після купівлі у його темі є мій відгук по цьому станку знаходиться він за наступним посиланням...
  2. Адвокат1987

    Куплю манок на качку або тональну дошку манка

    Куплю недорого манок на качку крякву, ціна 100 - 300 грн. (є інтерес до Дабл Насті 2). А взагаліто мені може навіть підійти і тональна дошка від манків на качку (не пошкоджена). Де продаються манки я знаю і всіх виготовлювачів манків знаю, і багато манків маю, але останнім часом сотворив два...
  3. Адвокат1987

    Куплю чок 0.75 на Franchi Affinity One

    Куплю чок 0.75 на Franchi Affinity One. Може бути з бенелі де мобіл чоки. Ваші пропозицііі чекаю в Приват.
  4. Адвокат1987

    Монополія місцевих мисливських колективів і їх не допуск мисливців в угіддя УТМР

    Коротко роскажу суть питання. Волинська область. Є мисливські угіддя УТМР, відстрільну картку на пернату дичину нам видають районну. В районі в одному місці є ряд меліоративних каналів, причому їхня структура зроблена таким чином, що ці всі канали паралельні один одному і закольцовані між собою...
  5. Адвокат1987

    Куплю настольну закрутку 12 кал. до 200 грн.

    Куплю настольну закрутку 12 кал. до 200 грн. Пропозиції в цю тему кидайте або в Л.С. Головне щоб добре завальцовувала та гільзу не рвала.
  6. Адвокат1987

    КУПЛЮ ТОЗ 34 до 90 року лише Волинська область

    КУПЛЮ ТОЗ 34 до 90 року лише на території Волинської області і зрозуміло лише через Дозвіл. Ціна до 10 000 грн. Мій номер. 0673340801 Або пишіть свої пропозиції на ЕЛЕКТРОНКУ sergeiboc@gmail.com
Зверху