Результати пошуку

  1. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    А сеток в НПП капец, как много, на каждом повороте.... И что, все законно стоят?Подскажите, какой телеканал привлечь, чтобы рейд провести?
  2. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    Тролінг -це рибалка на удачу. За лодкою йде приманка, штучна, воблер, і риба може взяти, а може й ні. В полюванні з фарою не запитують в тварини, чи хоче вона отримати кулю. Не смішіть. Тролінг, це суто на везіння
  3. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    А от цікаво. Давайте порівняємо. З Ваших слів це виглядає примірно так:я обвязуюсь мотузкою, беру фару та ехолот,підводну рушницю, привязуюсь до човна та на ходу ниряю..... Дивлюсь у воді приладами та полюю на рибу... Різницю відчуваєте?
  4. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    Так ,дійсно відповідь надійшла.Наразі готуємо листа керівництву Мезинського НПП
  5. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    1.Я не сказав,що ловив тролінгом,а сказав ,що на мене склали протокол за лов риби тролінгом . 2.Чекаємо відповідь Міністерства,де буде надано роз"яснення.Повторююсь,що ніде в нормативних документах рибальство тролінгом не є забороненим способом лову риби.Ми апелюємо до цього.
  6. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    тому,напевно,що тема розмови йде про рибальство,про мисливство в інших темах
  7. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    Вибачте,але я ще раз підкреслюю,що виступаю тут не тільки від свого імені а й від імені щонайменше 25 осіб, яким теж не подобається ця так би мовити "заборона".Чекаємо на відповідь Міністерства.....
  8. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    Я Вибачаюсь,може я помилився форумом або сайтом?Та ні,на сайті УТМР начебто.І статут прочитав,де чітко написано 2. МЕТА, НАПРЯМКИ, ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФОРМИ ДІЯЛЬНОСТІ 2.1. Головною метою Товариства є охорона, відтворення, збереження, раціональне використання державного мисливського фонду в...
  9. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    як надійде офіційна відповідь,я обов"язково викладу.Та ще хочу сказати,що я дію не тільки від свого імені ,а й від імені щонайменше 25 осіб.Взалежності від того,яка надійде відповідь,будемо вживати подальших заходів.
  10. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    І ще: чесно кажучи, особисто я тролінг (тобто, доріжка з мотором) заборонив би взагалі! І так риби немає у річках і озерах! Цю думку підтримують багато рибалок-аматорів, особливо тих, які рибалять за принципом: Зловив - відпусти на волю!!! Якщо неважко, поділіться, будь ласка, відповіддю з...
  11. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    А ст. 5 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" встановлює, що "(Стаття 5. Правові засади функціонування територій та об'єктів природно-заповідного фонду) Завдання, науковий профіль, характер функціонування і режим територій та об'єктів природно-заповідного фонду визначаються у...
  12. D

    Заборона тролінгу .На яких підставах?

    Добрий день,шановні.Звертаюсь до вас з проханням про захист. Хочу підняти тему ловлі риби на доріжку з використанням моторних човнів(тролінг).Чи є цей засіб забороненим способом ловлі риби?Які регламентні нормативні документи визначають цей спосіб ловлі забороненим чи ні? Окремо хочу обговорити...
Зверху