Результати пошуку

  1. П

    Тяга спускового гачка ИЖ27Е

    Куплю тягу спускового гачка на ИЖ 27
  2. П

    Куплю пружину ричага запирання ТОЗ БМ

    Потрібна пружина ричага запирання ТОЗ БМ
  3. П

    Ложа

    Сергей МаксимякДоброго вечора шановні добродії.Хотів завтра при світлі,але не втримався.Зробив фото.Але думаю даремно.Ніч,майстерня,темно ну і фотограф хто зна де взявся і що то за спец.Ну це типу я.Сьогодні нарешті я зміг сказати,що все готово.Отакий довгий процес обробки ложа в мене...
  4. П

    Выбрасыватели на ИЖ58 МАЕ

    Добрый день.Нужны выбрасыватели на ИЖ58 МАЕ.
  5. П

    Куплю приклад ИЖ 54

    Куплю приклад ИЖ 54 б/у.
  6. П

    Поділіться досвідом.

    Є Browning Gold Fusion.Цікавить досвід регулювання прогибу та відводу приклада за допомогою прокладок,які ставляться між ствольною коробкою і прикладом.Як правило на заводі ставлять стандартну прикладку №2.Але зараз хочу опустити гребінь і відповідно п"ятку приклада вниз і відвести в...
  7. П

    Скінери в стилі Розеллі 700 грн.

    Доброго дня шановне товариство.Кому цікаво ,будь ласка. Клинок - Р6М5,товщина 2 мм.,шинина 30-32 мм.,довжина 115-117 мм,. Руків"я - бук,довжина 120-125 мм.латунь, покрите Данішем. Є не великий нюанс- це поверхневі тріщини на руків"ї,але вони залиті цеаноакрилом і зовсім не критичні. Кількість 2...
  8. П

    ІЖ 58 МАЕ

    Доброго вечора панове.Єпитання по ІЖ 58 МАЕ.Для ясності просто процетую текст - Толкатель выбрасывателей - стержень с венцом, расположенным ближе к заднему концу. Передняя цилиндрическая часть служит направляющей для пружины, а задняя, прямоугольной формы, скошенная с боков, взаимодействует с...
Зверху