Результати пошуку

  1. zmedik

    Препарат від бліх та кліщів Simparica

    Знайомі мисливці порекомендували для полювання з собакою для захисту від кліщів препарат Simparica в таблетках який діє 5 тижнів(ну гарантовано місяць) у кого є досвід використання цього препарату хто щось може сказати як за так і проти?
  2. zmedik

    Документи на мисливську собаку.

    Скажіть будь ласка,якщо на мисливську собаку є документи УКФ(Українська кінологічна федерація),чи їх достатньо для полювання з собакою чи потрібні ще документи ФМСУ? Чи видасть ФМСУ документи на собаку на підставі документів УКФ бо КСУ цю організацію не визнає?
  3. zmedik

    Російський мисливський спанієль

    Купив собі цуценятко цієї породи і з'явилися запитання, одне з них: чому він так жадібно їсть і складається враження,що скільки б йому не давав він стільки б і їв. Цуценяті зараз 2,5 міс. взяв я його місяць тому,власниця сказала,що їсти давати 3-4 р на день не побагато але я ж кажу бігає що...
  4. zmedik

    Манок на утку.

    Підкажіть будь ласка манок на утку,щоб і не фігню якусь і не супер-пупер а в середній ціновій категорії а то дивлюсь ціни на них лякають а дуже дешевий боюсь може не працювати. Може хто підкаже якими користується сам або користувався але щоб ціна була прийнятна,можно посилання на сайт,магазин і...
  5. zmedik

    руський мисливський спаніель

    Сказав мені один мисливець,що п'тий палець той що ззаду на лапах собаки треба відрізати ще поки вона цуценя бо будуть проблеми зимою. Чи так це???
  6. zmedik

    Що за костюм

    Пару років тому купив собі костюм і тепер не розумію який він,скоріше за все демисезонний бо коли одягаю на голе тіло я мокрий,сітка та до ніг липне,під сіткою тканина мокра і враження ніби м'якенька клейонка і потім природньо костюм воняє. Ззовні він як м'яка,м'яка замша собачок ловить на раз...
  7. zmedik

    Документи на цуценя мисливської собаки.

    Підкажіть будь ласка які документи повинен дати продавець на цуценя якому близько 1,5міс. покупцеві? Мені прислали по вайберу фото: "Родовід на мисливську собаку(батька цуценяти)" і "щенячья метрика" ще щось повинні дати чи це все?
  8. zmedik

    Вейдерси для полювання.

    Скажіть будьласка з якого матеріалу краще взяти забродний костюм для полювання на утку, із ПВХ, чи нейлон-ПВХ? Про неопрен не запитую він жаркий на літо і в камишах зразу порветься а от той де зверху нейлон мені здається був кріпкіший, чи може я помиляюся?
  9. zmedik

    Снаряжение патронов

    Купил сотню стреляных гильз(однострелы) но капсуль в них можно вставить пальцами,почему и можно ли такие гильзы снаряжать?
  10. zmedik

    Купівля мисливського одягу та взуття на amazon, aliexpress. ebay?

    Добрий день,хто має досвід купівлі товарів для полювання в інтернет магазинах Європи,США та Китаю, де(в яких розділах ці товари шукати) та чи доцільно? Бо бачу багато оголошень в ФБ,на мисливських форумах,що продаються товари то з Європи то з америки і розумію,що куплені вони на цих сайтах але...
  11. zmedik

    Охотничий трехточечный ремень Волмас, чёрный

    Ремень трехточечный позволяет молниеносно привести оружие в состояние полной боевой готовности. Конструкция предполагает несколько вариантов ношения, что позволяет подобрать наиболее оптимальный в соответствии с условиями эксплуатации. Застежка фастекс помогает быстро отстегнуть оружие от ремня...
  12. zmedik

    Продам чехол для помпового ружья

    Чехол для помпового ружья в расцветке "Дуб"отличного качества. Используется для транспортировки ружья без отсоединения приклада как в руках так и в режиме "рюкзака" так как имеет два наплечных съемных ремня.Все размеры указаны на фото. Цена 495грн.
  13. zmedik

    Продам UZKON AS16 кал. 12/76 magnum

    Гарна помпова рушниця з підствольним магазином на 7+1(у стволі) патронів,має надійну систему перезарядки рухливим цівйом. Рушниця має ствол довжиною 51 см зі сверловкою «циліндр»,зі знімним телескопічним прикладом. У відмінному стані,настріл до 100патронів в тирі.На ствольній коробці знаходиться...
  14. zmedik

    Оптика

    Дивився у товариша в бінокль БПЦ5 8Х30 сподобався,захотів і собі такий і тут зустрічаю в продажу БПЦ4 8Х30,ззовні такий самий як і 5-й але ж подивитись в нього не можу(об'ява в інтернеті). Хто знає чим відрізняються ці два біноклі і чи взагалі варто купувати для полювання та риболовлі на жерлиці?
  15. zmedik

    Фонарь для охоты.

    Посоветуйте хороший фонарь для охоты(не подствольник).Есть у меня Petzl Tikka XP но ему уже лет шесть и по моему уже садится драйвер ( ибо светить стал хуже с новыми аккумуляторами) вот такой: только на батарейках(заряжаемых аккумуляторах).
  16. zmedik

    Uzkon AS-16

    Ружье 12-го калибра в отличном состоянии,покупалось в магазине в прошлом(2016г.)году. Магазин на 7 патронов+1 в стволе,телескопический приклад,отсоединяется,зарегистрированное. 6500грн.
  17. zmedik

    Бинокль GALILEO 8-32x40

    Бинокль почти новый брал полгода назад для рыбалки но выяснил,что для рыбалки он не очень то и нужен. Бинокль в отличном состоянии,к нему чехол и защита всех линз. хотелка 550грн.тел.: 096 513 34 24
  18. zmedik

    Охотничий нож

    Помогите новичку в выборе охотничьего ножа.Какой предпочтительней, раскладной или цельный,мастеровой или заводской,чтобы и не супер-пупер ну и не дерьмо китайское,чтобы и заточку держал(для разделки туши) и кости "рубил"? В наличии есть Mora Outdoor 2000 но он по моему больше туристический,на...
Зверху