Результати пошуку

  1. Ohotnik47

    Сліди рисі.

  2. Ohotnik47

    Допоможіть ідентифікувати ( JANSSEN Fils @ Co )

    Доброго здоров'я шановні форумчани, товариш хоче придбати даний екземпляр,скинув мені фото - чи можливо по ним сказати, що за марка і якого року виготовлення. Бо в дозволі теперішнього власника записана як "іномарка".
  3. Ohotnik47

    ДТП за участю диких копитних.

    За селом черговий раз авто збило лося, в цьому році перший раз. Всі живі, окрім лося. Власник авто викликав поліцію, поліція працівників господарства - працівники пошушукались з поліцією, загрузили лося в газельку, (на питання, що далі - відповіли усміхнувшись - шашлик) і поїхали. В мою бутність...
  4. Ohotnik47

    Своїми руками.

    Доброго всім здоров'я. Робив на днях товаришу крон (маю певний досвід) під оптику на Іж-94, вирішив тут розповісти процес виготовлення - може комусь буде корисним. 1.Замовив токарю-фрезерувальнику деталі ( на фото). Потім порозрізав кільця звичайною нож.по металу, а планку обпиляв болгаркою а...
  5. Ohotnik47

    Замки Зауєр.

    Шановні форумчани допоможіть ідентифікувати та оцінити з цільлю продажу дані замки. З пов.
  6. Ohotnik47

    Ців'я Тоз-Бм.

    Ців'я - відсутній виштовхувач екстрактора.600грн.
  7. Ohotnik47

    Рація RadioShack.

    Продам рації, 3 шт., зарядний поистрій. Колись сезон використовували на полюванні. В лісі бере через два квартали. З недоліків - кнопки трохи погризли миші та вийшов з ладу один акумулятор. Ціна 1000 грн.
  8. Ohotnik47

    Куплю бересту.

    Потрібен пакет якісної берести на рукоять, не зклеєної.
  9. Ohotnik47

    Nikon 3-9/40 сіткаBDC.

    Продам опт.приціл Нікон простаф. 3-9/ 40.Сітка BDC. Новий, не ставився. Ціна 6000грн.
  10. Ohotnik47

    Адаптер перехідник 223 на 22лр

Зверху