Результати пошуку

  1. 1gena73

    Обміняю иж 58 20к.

    Якщо гарний стан, то ціна такого екземпляру 500+. Вигідніше продати і вибрати що приглянеться.
  2. 1gena73

    Обміняю иж 58 20к.

    Так там і повірочне тиску "зашкалює". Магнум-версія. Планка на всю довжину стволу. На 16-тій колодці
  3. 1gena73

    Облік звірів 2024

    Забув, старію :)
  4. 1gena73

    Облік звірів 2024

    Якщо без жартів, то тварь набагато вредніша і небезпечніша ніж лисиці.
  5. 1gena73

    Обставини з лисом по областях

  6. 1gena73

    Закон про зброю

    Через деякий час з фронту почнуть вертатися люди, масово. Цілком логічно припустити, що багато хто вертатиметься не з пустими руками. Можливо, що якраз ці зміни для того, щоб підготувати саме підгрунтя для подібної ситуації. Це моє припущення.
  7. 1gena73

    Обставини з лисом по областях

    Не можу викласти відео, завеликий розмір. Прикордонники поділилися, зняли відео що творять зайці вночі на полях. По 10-15-20 штук. Люди по 10&15 років служать, такої кількості не бачили. Видно лисиці вже не справляються і не виїдають. Закарпатська область
  8. 1gena73

    Обставини з лисом по областях

    Сам придумав? Брикет розмерзнеться за пів години і ніхто не скаже скільки він лежатиме, поки його підбере лис. З практики - лежали ці брикети по декілька тижнів. Хз, який результат, але лисиць стало менше. Видно вилікувалися і пішли в інші області :) Це Луганська область до 2022 року
  9. 1gena73

    Масло

    Мц2112 "на суху" така собі лотерея. Я витирав насухо, потім наносив дві-три каплі в районі механізму тормозу. Шанси що не підведе ставали вищими. Моє мц2112 було не кращих років випуску, мабуть і по якості виконання таке собі. По авто-5 не знаю
  10. 1gena73

    Масло

    "Веретенка" або ще було ХАДО "ружейное", консистенція рідше за "синтетику" Щоб не ламати голову - в любому "скобяному" магазині масло для щвацьких машин
  11. 1gena73

    Зв'язана картечь

    Нє, ТОЗ-34 слабий, навіть МЦ-21-12 "нє возьмьот". Тут технології потрібні, GPS :) https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/retay-gps-помпа.122761/ Доречі, реально так і називаються, серія "GPS". Хз, видно має іншу розшифровку :) GPS - Систе́ма глоба́льного позиціюва́ння (англ. Global...
  12. 1gena73

    Зв'язана картечь

    "Появились новые кадры сбития еще одного иранского Shahed-136 над Одессой областью при помощи мобильного ЗРК Vampire На кадрах видно, что оптико-локационная станция ЗРК, которая выполняет функцию подсветки цели лазером, ведет к дрону управляемый снаряд APKWS, который разрывается не где-то...
  13. 1gena73

    Закон про зброю

    Там в коментах писали, скоріше за все конфіскат з поліцейського відділку. Якби що пристойне, то зазвичай довго не залежувалося. Скоріше за все вивезли з відділку самі поліцейські в перші години вторгення.
  14. 1gena73

    Закон про зброю

    Побачив таке повідомлення. Не знав, що подібні штуки вважаються зброєю Загуглив, Ось перше ліпше посилання https://one-click.com.ua/uk/mozhno-li-nosit-teleskopicheskuyu-dubinku-v-ukraine.html
  15. 1gena73

    Зимова пора 2023/2024

    Так а про що писати? Написати, що качки парами літають понад містом (Чоп, рядом з Мукачево) і майже шапки збивають, бо кругом вода і болота серед міста? Чи що фазани бігають-взлітають поміж хатами і собак лякають, бо це все міська забудова? Так зразу налетять гівноїди і почнуть стращати...
  16. 1gena73

    Зв'язана картечь

    Як в хлопців будуть там рушниці, то споряджати там ніхто нічого не буде. Не до того. Що ви в себе вдома їм заб'єте в гільзи, тим і стрілятимуть. Бо в мисливців все ж досвід, і звісно домашні умови і необхідні комплектуючі. Думаю в кожного є знайомі там, на фронті, і хто чим може, тим допомагає.
  17. 1gena73

    Прес для картоного обтюратора/чашечка/

    Отаке? Якщо так, то ось тема, форумчанин Слесарь...
  18. 1gena73

    Причины браконьерства?

    :) Якщо трохи в постах "включають дурника", то це зовсім не означає що тут зібралися ідіоти. Всі все розуміють
Зверху