Результати пошуку

  1. Kuzmich-ohotnik2805

    ІЖ-56-3«Бєлка» 22LR x 28/70

    Вітання, форумчани! Продам мисливську комбіновану рушницю ІЖ-56-3 «Бєлка», 1958 р.в. Верхній ствол - нарізний, калібр 22lr (5,6 мм), нижній - гладкий, калібр 28/70. Довжина стволів 650 мм. Комбінашка в чудовому стані, дуже збережена, як для своїх років, вороніння рідне, закривається туго, стволи...
  2. Kuzmich-ohotnik2805

    Спорядження часів СССР

    Всім здоров’я! Товариші, підкажіть вартість спорядження, цікавить ціна при продажі одним лотом. Додаткові фото додам при потребі Тема для оцінки вартості, не для продажу(поки). Сейф металевий - 1 шт; Набір для спорядження паперових і залізних гільз - 1 шт; Закрутка ручна 12 кал - 1 шт Набір...
  3. Kuzmich-ohotnik2805

    ТОЗ-34Р 1990 р.в. в стані нового

    Всім добра та миру! Продаю свій ТОЗ-34Р, 12х70, 1990 року випуску. Звуження 1.0, 0.6. Рушниця в ідеальному стані, я другий власник. За словами попереднього власника, його настріл - 1 набій, мій - 0. Стволи чисті, рівні, вороніння рідне, дерево покрито лляним маслом. Рушниця туга, всі механізми...
  4. Kuzmich-ohotnik2805

    Кофр для рушниці

    Продам кофр для рушниці, часів СССР Стан задовільний Львівська область, можлива відправка Ціна 800 грн Тел: 0968255300 - Олег На продаж лише кофр, все інше що на фото - не продається
  5. Kuzmich-ohotnik2805

    Продам Іж-58 МАЕ 12 кал.

    Всім доброго здоров’я! Продам свою рушницю, ІЖ-58 МАЕ 12 кал., 1980 р.в., експортного варіанту Довжина стволів 73 см, звуження чок-п/чок Настріл рушниці близько 50-ти пострілів В комплекті паспорт, запасні пружини, ремінь та чохол Реєстрація Львівська область Ціна 550 $ Тел: 0968255300 - Олег
  6. Kuzmich-ohotnik2805

    Куплю запчастини до ТОЗ-БМ

    Куплю запчастини до ТОЗ-БМ 16-го калібру Потрібно: 1. Екстрактор в хорошому стані; 2. Затильник на приклад(матеріал не важливий) 3. Приклад на дану рушницю Тел. 0968255300
  7. Kuzmich-ohotnik2805

    Комплект болтів до цівки ТОЗ-34 ЕР

    Всім доброго здоров'я. Куплю комплект болтів до цівки ТОЗ-34 ЕР.
  8. Kuzmich-ohotnik2805

    Прошу оцінити Іж-27е

    Всім доброго здоров`я! Маю в своєму арсеналі таку рушничку, в такий не простий час подумую про її продаж :(хотілось б почути ваші думки щодо ціни даного екземпляру. Іж-27е 12 кал, 1978 р.в(згідно табл)в експортному варіанті. Стволи 725 мм, звуження стандартні Настріл мінімальний, відчувається...
  9. Kuzmich-ohotnik2805

    Прошу оцінити BRNO ZP 149

    Всім доброго здоров`я! Оскільки, про дану модель інформації мало, хотів б почути думку форумчан на рахунок ціни та стану даного екземпляру. Brno zp 149, калібр 12, рік випуску 1996 Канал ствола 18,35 звуження 17,6 та 17,8. Ежектор. Довжина стволів 720. Вага 3,2 кг. Оцінка з можливістю подальшого...
  10. Kuzmich-ohotnik2805

    Куплю ТОЗ-34, Иж-12, Иж-27

    Доброго дня. Цікавить ТОЗ - 34, Иж-12, 27 бажано штучне. Вироблене в СРСР, стан близький до ідеалу, бажано з паспортом (на подарунок). Територіально Львівська область або прилеглі. Пропозиції в будь-який спосіб на тел. 0968255300
  11. Kuzmich-ohotnik2805

    Куплю запчастини до ТОЗ-34

    Куплю запчастини до ТОЗ-34, а саме: 1. Цевйо в зборі з болтами; 2. Винт нижній основний(хромований) 3. Затильник резиновий (оригінальний) 4. Пружини ежектора.
  12. Kuzmich-ohotnik2805

    Продам ТОЗ-34 ЕР

    Всім доброго здоров'я! Виставляю на продаж свою рушницю, ТОЗ-34 ЕР, 12 калібру, 1984 року випуску, покращеного виконання. Я другий власник. Настріл не відомий, але можна побачити, що не дуже великий. Дерево було оброблене попереднім власником. Тріщин немає. Стволи чисті, без піддуттів, про шат і...
  13. Kuzmich-ohotnik2805

    Допоможіть з порадою з приводу Иж-58 МАЕ

    Доброго здоров'я, друзі! Допоможіть визначити стан та ціну даного девайсу. Власник заявляє про 15 пострілів з нього. Правда, наскільки пам'ятаю на 58 повинен бути лак на дереві Тут ніби немає Прошу оцінити чи не робилось тут нічого та чи правдиві слова власника ? P.S. За якість фото та...
  14. Kuzmich-ohotnik2805

    Иж-43М

    Всім доброго здоров'я! Виставляю на продаж рушницю Иж-43М 1992 р.в. в хорошому стані. Стволи чисті, шату немає. Перший власник. Настріл не більше 30 пострілів в сезон. Калібр 12х70, стволи 725мм. Реєстрація Львівська область. Ціна 300$. Торг присутній. Детальні фото надам при потребі. Рушниця...
  15. Kuzmich-ohotnik2805

    МЦ 21-12

    Всім доброго здоров'я, товариші! Мій батько хоче купити рушницю, на старість хоче п/а, і тут пропонують поблизу Мц 21-12, відгуки про нього як і хороші так і погані Але тим не менше, розглядає Це 1994 рік, хотів б дізнатись ваші відгуки Заявляють про невеликий настріл, ствол чистий, без будь...
  16. Kuzmich-ohotnik2805

    Тоз-34 ЕР 1984 р.

    Друзі, допоможіть оцінити настріл даної рушниці, ТОЗ-34 ЕР 1984 року випуску, улучшене Який тут приблизно настріл та скільки вона реально вартує?Кажуть, що мало стріляна, це дійсно так? Дерево реставрувалось, стволи чисті, про шат і мови нема, закривається дуже туго. Дякую:)
  17. Kuzmich-ohotnik2805

    Що варто розглянути з вертикалок в визначеному ціновому діапазоні

    Друзі, вибираючи першу рушницю, задався питанням, що краще вибрати до прикладу, є варіант взяти Тоз-34 штучний не стріляний 92-го року випуску або ж ATA ARMS SP. Що порадите ? В загальному, краще турка цієї марки чи СССР?:)
  18. Kuzmich-ohotnik2805

    Крик душі!

    Друзі, прошу Вашої допомоги Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:( Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами...
  19. Kuzmich-ohotnik2805

    Крик душі!

    Друзі, прошу Вашої допомоги Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:( Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами...
  20. Kuzmich-ohotnik2805

    Колодка Иж-54

    Друзі, розумію шо важко, але все ж, можливо:)Шукаю колодку в зборі до Иж-54, тому хто мав на продаж, або ж бачив десь на продаж, дайте знати:)Дякую!
Зверху