Результати пошуку

  1. mehanizator

    ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

    Всіх мисливців з відкритям !!!! Вдалих пострілів ,міцного здоров'я і "не пуху не пера "вам, хай щастить. Жаль що я напевно не відкрився сьогодні ((( робота є робота. Я говорить мій товариш , якщо робота заважає полюванню то кидай роботу!!!
  2. mehanizator

    Черненко Карина

    як каже мій товариш на цей сайт ЛОХ - иКс)))) я ні коли не кидаю предоплату тільки наложка
  3. mehanizator

    Самозаряд 16 кл.

    добре
  4. mehanizator

    Самозаряд 16 кл.

    В мене теж 27 мий 16 к звуження верхній 16,1 мм нижній 16,6мм .З верхнього більше нуля не чим не стріляв , а з нижньго гарно летить 7,5 мм в контейнері та 6/0 без контейнера , 4/0 трохи гірше як знайду плакати то загружу фото якщо не спалив ніхто ))))
  5. mehanizator

    З Новим Роком 2020!

    З Новим роком !!! Шановні мисливці всього найкращого вам і вашим рідним міцного здоровя та веселих свят.
  6. mehanizator

    С Днем Святого Николая!

    Всіх вітаю , бажаю всього найкращого !!! Хай святий Миколай подарує нам СНІГУ на вихідні!!!!!
  7. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Субота пройшла не густо, бачили тільки двох лисиць ,одна була мною підбита через кущ терняка ,але після пострілів побігла на трьох лапах і зховалась в норі , другу бачив далеко в полі. В неділю справи пішли краще добули з товаришем одного зайця , так як собаки дуже понабивали лапи в обід...
  8. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Засоолюю !
  9. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    З Полем шановні мисливці ,ось такого лиса добув сьогодні вибачаюсь за якість фото, дріб 1 контейнер Импульс.
  10. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    А ми сьогодні пусті , послухали собачок яких вухатий надурив і нас в точу числі , пообідавши на свіжому повітрі ,нарвавши сумку шипшини на чай та калини відправилися додому в 14 00 вже був в дома. Ось таке в нас сьгодні полювання.
  11. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    з Полем!!!
  12. mehanizator

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    То ви ковбаси не пробували , дуже смачні виходять .
  13. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Сумська
  14. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Дякую!
  15. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Вибачте за запізнення ,тільки скинули фото. Суботне полювання .
  16. mehanizator

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Також прайс якщо можна будь ласка mehanizator10@mail.ru
  17. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Головне що привитий все буде добре , не хвилюйтеся .
  18. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Вітаю вас з Полем!!!
  19. mehanizator

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Вітаю всіх у кого завтра Відкритя !!!! Бажаю всім міцного здоровя та влучних пострілів . Ні пуху ні пера!!!!! Починаю збирать торбу)))
  20. mehanizator

    Открытие по перу 2019.

    Він і щас там є в Ямпільському і з кожним роком все більше їх бачу , і тетерів теж появився в тому році бачив не одну пару .
Зверху