Результати пошуку

  1. М

    Відтермінування(прострочка) поновлення дозволу на зброю по об‘єктивній(не залежній від мене) причині пов’язаній з всесвітньою пандемією коронавірусу

    Доброго здоров’я! Пробачте за не системний виклад, важко точно і коротко викласти суть текстом. Отже: Доля закинула на сезонні роботи в далеке зарубіжжя. Потім грянув коронавірус. Все перевернулось догори ногами.Прямі авіарейси відмінені, наземне сполучення фізично не можливе(острівна країна)...
  2. М

    Рушниця Fabarm Beta Lux, 12калібр

    Всім добра, Прошу відгукнуться власників або знатоків про цей руж. Загальні враження від користування, специфіка, якими набоями краще і т.д. Є 1995року, без трибору, 12 калібр, канали 18,4, із змінними дульними звуженнями, вага стволів 1500г, довжина 71см(28дюймів) але немає можливості...
  3. М

    Снайперська гвинтівка Мосіна

    Доброго всім здоров‘я, Чи можна, на сьогоднішній день, придбати(купить) «живу» саме СНАЙПЕРСЬКУ гвинтівку Мосіна в Україні, будь-ласка? «Жива» мається на увазі калібр ствола до 7,63мм, ну мах7,64, куча 5 см(суть:не купа металобрухту яка стріляє хтозна-куди) Модератор цього ресурсу Арго...
Зверху