Результати пошуку

  1. M

    Ata Arms SP Black Light

    Купуйте якщо хочеться. Нормальна ружбайка. Тільки дуже кучна.
  2. M

    Ata Arms SP Black Light

    Не знаю чому так, я навіть ремня не знімаю з ременем входить нормально
  3. M

    ТОЗ-34 ЕР у продажу

    А яким Ви заряджаєте, чи купуєте вже готові?
  4. M

    ТОЗ-34 ЕР у продажу

    Не знаю, чомусь вся моя бригада перейшла тоді на нього, і наче сподобався по бою. Але зараз перейшов на Нобель, Тоз вже продав а в нову Ату сипати його не буду.
  5. M

    Ata Arms SP Black Light

    https://kozaki.com.ua/kupit/amunitsiya-ohotnika/chekhly-ruzheinye/buy-chekhol-ruzh-dl-80-sm-izh-toz-udlin такий тільки колір комиш. Входить ідеально, але у мене версія Лайт з 71 стволом, хоча думаю різниці не має.
  6. M

    Ata Arms SP Black Light

    А по чому ж у Вас моноліт, Ви пишете, що дорога? Я купував по 38 грн. Якщо Ви берете бюджетні по 30 то не велика різниця щоб економити на моноліті.
  7. M

    Ata Arms SP Black Light

    Не знаю чому, у мене гарно заходить у звичайний чохол для переломок, придбав за 260 грн. на козаках.
  8. M

    ТОЗ-34 ЕР у продажу

    2 роки на Крукові, і своєчасно чистив я свого Тоза 34, а невеликий сип зявився. І хто його зна чи від Крука чи вже раніше хром пошкоджений був. Але не значний сип це не велика проблема на мою думку для рушниці якій за 30 років. Я свого з сипом продав без проблем і ще й дорожче.
  9. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    Родные он продает так как у него их два комплекта с Нео и СПшки
  10. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    32 гр. самокрут без контейнера
  11. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    Я стрелял со своей №3 с 25 метров по 5 литровой фляге сужение 0,25 - насчитал больше 30 дробин.
  12. M

    Ata arms neo 12

    Нову
  13. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    Я тоже думал брать Хуглу, но когда посмотрел в живую в магазине принес домой Атаармс
  14. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    Хуглу это уже другой уровень, но и цена дороже. Но если вы смотрите уже и на хуглу, то смотрите и на Ату.
  15. M

    Ata arms neo 12

    Доброго дня форумчани. Хочу задати питання в цій темі. Придбали кумові Нео 12. При відстрілі виявили такий ньюанс, рушниця перезаряджає добре, але 3 патрон автоматично з магазину не виходить на подавач. Я зовсім не розуміюся на пятизарядках, може щось не так сформував у сіоєму питанні. Що може...
  16. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    Я ничего против турка не имею, просто спросил почем именно таргет. Сам недавно взял Ату сп блек лайт.
  17. M

    Выбор турецкой вертикалки.

    А почему остановились именно на таргет?
  18. M

    ТОЗ-34 ЕР у продажу

    А реальних їх майже не має. Збільшості всі тільки обговорюють зброю.
  19. M

    Продам Ata Arms Neo 12, м. Хмельницький

    Має бути 3 але магазини дають 1 а ще два роки від виробника. Тільки як вона потім діє не зрозуміло.
  20. M

    Продам Ata Arms Neo 12, м. Хмельницький

    Може ви й праві але читайте правила.
Зверху