Результати пошуку

  1. Y

    Куниця лісова

    Шановні мисливці. Цікавить який порядок полювання на куницю лісову і які для цього потрібні документи чи дозвіл.З повагою.
  2. Y

    Проблема з трохрічною сукою дратхаара.

    Шановні форумчани.Виникла проблема з трохрічною дратхаркою.Не хоче подавати качку.Знаходить поюлозить і лишає.Минулого сезону подавала процентів 80 всіх трофеїв.Не можу зрозуміти в чому причина.Предмети подає і з води і з очерету а качок не хоче і все.Якщо можете порадьте що робити.Дякую.
  3. Y

    Полювання на копитних.

    Шановнi мисливцi мiй стаж полювання не багато не мало десять років.З дебілішого на водоплавну дичину і пушного. На копитних ходив мало можна на пальцях порахувати.Цікавить от що не одноразово бачив і на фото і на відео як після добуття кузулі чи оленя мисливець вставляєв зуби дичині гілку чи...
  4. Y

    Де в Тернополі тир.

    Добрий день шановні.Підкажіть хто є з Тернополя де в нашому місті тир .Хочу пристріляти нову рушницю .Виникли непорозуміння з боєм .Хочу поради кваліфікованих людей .Дякую.
  5. Y

    Гильзs латунные 12к

    Продам латунные гильзы 12 к б\у 27 штук
  6. Y

    Чехол для переломок

    Подам чехол для переломок б\у 5.16 Для подраздела "Продам" – объявления должны обязательно содержать краткое описание, фото, цена. За отсутствие любой позиции из данного требования – жёлтая карточка (до 30 дней), тема удаляется.
  7. Y

    ТОЗ 34 РС

    Не спішно шукаю ТОЗ 34РС сувенірний в ідеальному стані 12к для себе.Бажано до 90р.Пропозиції і фото на електронну скриньку toz1979@mail.ru. Щось подібне як на фото
  8. Y

    SABATTI AIRONE

    Владельцы этого ружья откликнетесь.Думаю покупать стоит или нет.
  9. Y

    ТОЗ 120 Е-1С 12\70

    Продам тоз120 е 1с 12\70 2002р випуску з документами реєстрація м.Тернопіль.Стволи 750 хромовані чок\півчок.Шату немає дерево горіх в хорошому стані в обох стволах сипь за патронніками 10 см нижній більше верхній незначна .Два цевья показані на фото.Ціна 3000гр. тел0975879307
  10. Y

    Посоветуйте калибр.

    Уважаемые форумчане.Не могу определится с выбором калибра ружья.Хочу взять вертикалку в весе до 3.2 кг.Все ружья нового производства 12 к вексят около 3.6кг.Приглянулась мр27 20\76 стволы 710 .Посоветуйте брать двадцатку или всетаки искать легкую 12.70.Спасибо.
  11. Y

    12/70 ИЛИ 20\76

    Доброго вам.Поделитесь опытом есть ли разница в боевых качествах калибра12\70 и 20\76
  12. Y

    HATSAN ESKORT AS 12\76

    Хто що скаже про п\а HATSAN ESKORT 12\76 чи кращий за російський мр 153 .
  13. Y

    Куплю ИЖ 58 20 калібру

    Куплю иж58 20 калібру до 4000гр можна несправний пропонувати все 0975879307
  14. Y

    МР 27 ЕМ 20\ 76

    Скажіть чи є в когось досвід полювання з такою рушницею
Зверху