Результати пошуку

  1. зимовий

    Гільзи папкові б/у

    Резерв
  2. зимовий

    Закрутка настольна.

    Резерв на стару закрутку.
  3. зимовий

    Доски ТозБм

    Під яким номером доска напишіть Посилку отримав. Дуже вдячний за з.п. та оперативність відправки посилки. Удачі Вам.
  4. зимовий

    Доски ТозБм

    Якщо ждете номер, то хай буде 8.
  5. зимовий

    Доски ТозБм

    Маркування для мене не важливо. Головне, щоб була права. Якщо є переходимо в ПП, перерахую гроші. Дякую.
  6. зимовий

    Доски ТозБм

    Некомплект доска 1шт 220гр Резерв (права)
  7. зимовий

    Закрутка для патронів.

    Можливо фото не передає всі кольори, але ж де там МІДЬ. Бачу сталь та латунну матрицю?
  8. зимовий

    Мішечки з під шроту

    Резерв
  9. зимовий

    ложечка для досыпки пороха и дроби!

    Відправлення отримав. Девайс цікавий, дійсно подарунок думаю буде приємний. Дякую продавцеві.
  10. зимовий

    ложечка для досыпки пороха и дроби!

    Резерв на одну
  11. зимовий

    Продаж барахла.

    Добрий вечір. Висічка та закрутка ручна по 1 шт - резерв
  12. зимовий

    Банка від "Сокола"

    Добрий вечір. Банка вже поїхала?
  13. зимовий

    Продам патронтаж Банан та поясний

    Підходить для колекції. Дякую.
  14. зимовий

    Продам патронтаж Банан та поясний

    Резерв на кірзовий. Якщо іще актуально.
  15. зимовий

    Гільзи латунні 16 кал.б.у.

    Постою другим в резерві.
  16. зимовий

    Дріб для ЗСУ

    Для інформації: дріб відправляєм в одну із південних областей там в майстерні хлопці виготовляють гранати для гранатометів з такою начинкою. Проти живої сили. Зараз маю думку склепати якусь гільйотину, щоб рубати стальну проволоку, бо одним дробом такий об,єм набрати важко.
  17. зимовий

    Дріб для ЗСУ

    Та не переймайтесь, нічого страшного, я Вам дуже вдячний. Ви працювали, дріб у Вас дуже якісний то й праця Ваша повинна винагороджуватись. А те, що я заплатив, то я не обіднію. Дріб хлопцям іще не возили це у нас перше замовлення. Це зараз вони просять передати все хто що назбирає, а потім думаю...
  18. зимовий

    Дріб для ЗСУ

    Дуже будемо вдячні. Я думаю картеч - найкращий варіант.
  19. зимовий

    Дріб для ЗСУ

    Так, я теж тої думки, що мілкі номери шкоди завдадуть дуже мало, але так мені говорили хлопці з якими я спілкувався по телефону. Ну я для початку замовив і сьогодні заберу на НП 5ку. Передамо хлопцям, а там побачимо, що скажуть.
  20. зимовий

    Помощь Парням из ЗСУ и ТРО.

    Добрий день, шановне товариство. Звертаюсь до віх, хто може допомогти у придбанні шроту (дріб) нашим хлопцям на фронті. Діб використовують як додаток до осколків у боротьбі з дронами, тому немає потреби у придбанні якісної та каліброваної по номерами дробі. Підходить вибракувана, не кондиційна...
Зверху