Результати пошуку

  1. Степанович 2

    Великдень 2021-24...

    З св’ятом Воскресіння, шановне товариство!!! Всім смачної Паски, миру та спокою.
  2. Степанович 2

    Закон про зброю

    "Настане час і ми будемо ще згадувати який гарний був Наказ 622" Все можливе, який буде той післявоєнний період не знає ніхто.
  3. Степанович 2

    Закон про зброю

    Вже така гра пішла "про ніщо", бо пістоль паху натер:), хоча логіка Altay1972 мені сподобалась - побавитись і самому зрозуміти, що це лишнє і заважає. Дальше відстоюйте своє право на гладкоствол без мене, а за Закон про кардинальні зміни п.12 Інструкції 622 я підтримую - один раз отримав Дозвіл...
  4. Степанович 2

    Закон про зброю

    Та при чому тут моя, спортивно-мисливська зброя, до короткостволу. Це різні речі, я свою, як і кожен мисливець, з собою не тягаю всюди і не буду тягати, а ви хочете, щоб пістоль був під пахою весь час
  5. Степанович 2

    Закон про зброю

    Це ви в свою мушлю засіли, маю на увазі не тільки вас, і не хочете розуміти, що чим більше на руках зброї тим більше небезпеки. Особливо ця небезпека відноситься до дітей, студентів, молодих мам з малюками в парку чи будь де інде, в місцях людей масового скупчення. Толку з вашого пістолета, коли...
  6. Степанович 2

    Закон про зброю

    Співчуваю, що на багатьох з вас постійно нападають або хочуть напасти різні ушльопки. Де ви їх знаходите і для чого шукаєте взагалі. Вже прожив, якби і не мало, але ні мені, ні моїм знайомим, рідним вони не попадались, слава Богу. Невезучі ви чи що :rolleyes: ...
  7. Степанович 2

    Закон про зброю

    Але займатись цим мають не всі на свій розсуд
  8. Степанович 2

    Закон про зброю

    Ох і злі ви якісь, не добрі, герої з пістолетами :D. Насилля породжує насилля і світ від того, на жаль, кращий ніколи не буде. Втім кожному своє.
  9. Степанович 2

    Весна іде, красу несе

    Фото дня: У Мукачеві квітнуть тюльпанові дерева
  10. Степанович 2

    Весна іде, красу несе

    Дача виявилась близько до його дому:)
  11. Степанович 2

    Закон про зброю

    Ви що ще автоматичну (автомати) хочете легалізувати, тоді замахніться ще і на гранатомети, міни, струнги і т.п. Цирк... По закінчені війни ці всі арсенали де вони є, мають бути добровільно здані в визначений термін - дальше суровий криміналітет.
  12. Степанович 2

    Закон про зброю

    Абсолютно аналогічна думка. Що ви носитесь з тим пістолетом, для чого він потрібний, одна лишня обуза з якою до біди чи неприємностей набагато ближче, ніж до виходу з ситуації. От відрегулювати зарегульоване питання гладкостволу і нарізної тут згідний на всі сто, бо надоїли всім оті...
  13. Степанович 2

    Закон про зброю

    Суспільство -це люди, які в ньому живуть, які будуть цією зброєю користуватись ... і тут, як на мене проблема, бо смаки, настрої, психологія, у нас надто різні.
  14. Степанович 2

    Закон про зброю

    ...людина яка офіціально купила за гроші можливо не тількі дозвіл а й мед комісію буде в любому стані памятати свою відповідальність... Хотів би, щоб так було і я, і це було б чудово. Але стан суспільство такої надії і віри мені чомусь не дає.
  15. Степанович 2

    Закон про зброю

    "Любителям самозахисту" у нас , типу від різного бидла і т.п. варто послухати з 54 хвилини відео і не мріяти після цього, що з зброєю я буду безпечно крутий і захищений. Зброя це відповідальність, зброя це останій аргумент до якого не потрібно доходити і завжди вміти обходити його. Якщо це...
  16. Степанович 2

    Весна іде, красу несе

    ... бузина теж вже цвіте.
  17. Степанович 2

    З Вербною неділею!

    Вітаю всіх з св’ятом! Дай Боже, щоб наступне вже було мирне і більш радісне.
  18. Степанович 2

    Допомога захистникам від місцевих громад

    Четвер, 25.04.2024 | 10:3727 0 Сьогодні, на черговій сесії Мукачівської міської ради депутати спрямували 12,4 млн на придбання безпілотників для 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та 3 окремої штурмової бригади («Азов»). Як зазначають у міській раді, безпілотники закуплять...
  19. Степанович 2

    Допомога сім’ям загиблих у війні.

    Вівторок, 23.04.2024 | 10:0918 0 З бюджету міста виділено понад 1 мільйон гривень для надання допомоги родинам загиблих воїнів та захисникам, які отримали поранення і потребують реабілітації. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Мукачева Андрій Балога. Зокрема, по 100 тисяч...
  20. Степанович 2

    Закон про зброю

    Скотились на саме дно у своїй полеміці "великі стратеги" та "не состоявшиеся вершители".
Зверху