Результати пошуку

  1. fanfanfan

    Продам Тоз-34Р 1974 р.в. експортний

    Продано!
  2. fanfanfan

    Продам Тоз-34Р 1974 р.в. експортний

    У понеділок зможу поміряти.
  3. fanfanfan

    Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

    Не одноразово бачив на форумі повідомлення "продам рушницю товариша"... А зброя ця вся наша яку ми до спілки завозимо. Слідуючого разу буду уважніший більше не повториться. З повагою.
  4. fanfanfan

    Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

    Власник я. А форумчанин Peps мій товариш із яким я іх і привожу із закордону. Він просто має більший досвід у виставлені різних повідомлення на форумі того він і їх мав виставляти, але його тимчасово заблокували і виставив їх я із свого акаунту. Надати всі дозвільні документи можу адмінам...
  5. fanfanfan

    Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

    Можливо і є не звернув уваги поїхав на полювання додаткові фото можу скинути у понеділок. З повагою.
  6. fanfanfan

    Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

    Навіть не знаю що Вам відповідсти, можливо таке виконання, неодноразово таке зустрічалось, можливо більш досвідченіші форумчани можуть дати пояснення. З повагою.
  7. fanfanfan

    Продам Тоз-34Р 1974 р.в. експортний

    Продам ТОЗ-34Р 1974 р.в., в калібрі 12/70, чок півчок, екстрактор, експортний варіант, довжина стволів 720 мм, привезений із закордону. Рушниця у доброму стані без сипі, раковин піддутій. Зареєстровано в Івано-Франківську. Продажа тільки при наявності дозволу на придбання. Ціна 700 у.о. Торг...
  8. fanfanfan

    Продам ИЖ-27 1974 р.в. експортний варіант

    Продам ИЖ-27, 1974 р.в., в калібрі 12/70, чок півчок, екстрактор, експортний варіант, привезений із закордону. Рушниця у доброму стані без сипі, раковин піддутій. Зареєстровано в Івано-Франківську. Продажа тільки при наявності дозволу на придбання. Ціна 700 у.о. Торг. 0967429184 Володимир.
  9. fanfanfan

    Кобель ягдтерьера

    Резерв
  10. fanfanfan

    Запчастини ІЖ-27

    Добрий день попрошу резерв 1. Перехватувач 2. Спускові гачки
Зверху