Результати пошуку

  1. N

    Одностволочка,20 калібр

    Підтверджую. Можна закривати тему
  2. N

    Одностволочка,20 калібр

    Підтверджую, завдаток отримав
  3. N

    Мисливський костюм

    48 - мий. Мій ріст 180 см вага 80 кг - підганяв жилет під себе, бо був трішки широкий
  4. N

    Одностволочка,20 калібр

    Нова ціна 2800
  5. N

    Хуглу ренова

    Продано! Прошу закрити тему
  6. N

    Маскувальний костюм

    Продано!
  7. N

    Маскувальний костюм

    0936985464
  8. N

    Маскувальний костюм

    Доброго дня! Сьогодні можу відправити новою поштою - сказали посилка доїде
  9. N

    Маскувальний костюм

    Мало б дійти - завтра дізнаюся.
  10. N

    Маскувальний костюм

    Ви звідки?
  11. N

    Маскувальний костюм

    Доброго дня. Мій зріст 180 см, і я одягав цей костюм поверх осіннього та літнього одягу
  12. N

    Одностволочка,20 калібр

    0936985464
  13. N

    Хуглу ренова

    0936985464
  14. N

    Одностволочка,20 калібр

    Пр Прошу вибачення, а так можна?
  15. N

    Маскувальний костюм

    Маскувальний костюм перфорований Бомбічна штука - накидаєш поверх одягу і ти замаскований. Використовував при полюваннях на голуба та на фотополюваннях по копитним Вартість - 400 грн
  16. N

    Мисливський костюм

    Вітаю! Костюм трійка Українського виробництва. Сезон осінь - весна, хоча я й взимку ходив - було супер Дірок немає, шви цілі, на дощі довго не промокає Вартість 1400 грн
  17. N

    Одностволочка,20 калібр

    Вітаю! Продам свою одностволочку 20 го калібру. Внутрішнє покриття ствола не посипалось Сліди використання є, воно й не дивно -ружик був зі мною в різних умовах. настріл близько 2 ох сотень набоїв наважкою 24 - 28 грам. Комплектація на фото. Реєстрація м. Кам‘янка - Бузька, Львівська обл. Ціна...
  18. N

    Хуглу ренова

    Вітання, шановне товариство! Продам хуглу ренова грей Ствол - 71 Калібр - 12/76 Настріл - 30 набоїв сімірки та 5 набоїв трійки Купував в кінці 2021 року. Рушниця відмінно працює, затримок не було, 28 грам перезаряджає. Комплектація та стан на фото. Реєстрація м. Кам’янка Бузька, львівська...
  19. N

    Підскажіть що взяти, хуґлу ренова чи імпала +

    Володію хуглу ренова. Бій у ружика чудовий, віддача комфортна. Покриття на стволі непогане, але на коробці не дуже. Тримав у руках , в магазині, і імпалу - вибрав ренову, бо дешевша і на вигляд більше сподобалася)))
Зверху