Результати пошуку

  1. Igor_pol

    Допоможіть оцінити тоз 63

    Дивлячись на сьогодення - вистачить її на довго
  2. Igor_pol

    Закон про зброю

    Я попросив цю інформацію у ярого противника.... Наскільки мені відомо - з легальної зареєстрованої зброї - меньше 1%..... https://zbroya.info/ru/mobile/blog/6290_zanimatelnaia-statistika-o-vladenii-oruzhiem-v-ssha/
  3. Igor_pol

    Закон про зброю

    Я хочу щоб у мене був ЗАКОННИЙ ВИБІР.... А під чим його носити і коли я вирішу сам..... І щось я не чув щоб із ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ ЗБРОЇ (короткоствола також) були масшутинги..... Якщо пан Степанович володіє інформацією - то поділіться.....
  4. Igor_pol

    Закон про зброю

    Вашим близьким, дітям, онукам, сусідам велике горе від того що у вас є зброя?
  5. Igor_pol

    Продам Іж 27

    Фото лоба колодки, вага, звуження, довжина стволів, у попередній темі вас про це питали....
  6. Igor_pol

    Закон про зброю

    Я задав вам ситуаційне питання... А ви так і не вилізли зі своєї мушлі..... якщо судите всіх по собі, тоді да, світ далі вашого паркану то вигадка....
  7. Igor_pol

    Закон про зброю

    Зробіть адекватний закон.... Адекватну процедуру і все... А далі я вже сам буду вирішувати потрібен мені дробовик, нарізняк чи короткоствол..... У мене повинен бути вибір - чи я сам несу відповідальність за свою безпеку, чи довіряю поліції...
  8. Igor_pol

    Закон про зброю

    А на який розсуд у вас зброя? Чи якщо до вас у домівку будуть дертися якісь ушльопки, ви скажете хлопці - я викликав поліцію, вона через годину приїде.....і не будете діставати зброю?
  9. Igor_pol

    Закон про зброю

    15 жовтня 2015 року в американському штаті Мен було прийнято закон, відповідно до якого більше не потрібен дозвіл на носіння вогнепальної зброї (як приховане, так відкрите). Єдина умова – власнику має бути 21 рік і більше. Чинним військовим – 18 років. Звісно на початку лунали традиційно...
  10. Igor_pol

    ИЖ 54 глазами владельца

    Так розкажіть, поділіться досвідом у чому різниця, що є в штучнику чого нема в рядовому. Буде дуже пізнавально
  11. Igor_pol

    ИЖ 54 глазами владельца

    А що ви думаєте з цього приводу?
  12. Igor_pol

    Разрядил Магазинные Патроны

    Стріляти наважкою 50гр - таке собі задоволення. Тут 36 іноді лягається))
  13. Igor_pol

    Закон про зброю

    Нелегальне і сп...не - не віднесуть, будуть поливати мастилом, але не понесуть..... І трофейну не понесуть, і знайдену у полі не понесуть...... І скоріш за все не понесуть на реєстрацію - бо державі не вірять....
  14. Igor_pol

    Закон про зброю

    Я не кажу що легалізувати автоматичну.....а за гранатомети та міни ви занадто загнули...... Я кажу що такої зброї багато... Сам мав змогу у Донбасі у 16році за 3 літри самогону придбати і автомат і свд...
  15. Igor_pol

    Закон про зброю

    И опять же, осели автоматы, карабины - коротко ствол в минимуме....
  16. Igor_pol

    Закон про зброю

    Адекватні люди, які володіють зброєю і носять її, використовували для захисту себе, або інших цивільних, на ютубі є відео.... І таких випадків багато... Може і є випадки коли злодій відбирав зброю.... Про те як ви кажете, якщо знають що у мене є пістолет, і мене 200% хочуть скривдити то навіть...
  17. Igor_pol

    Закон про зброю

    32.40 У вас є зброя? Ви доросли до культури поводження? Ніхто не каже продавати зброю як пиріжки...... Буде відповідний адекватний закон, буде все... І тири, і навчання, в культура поводження і володіння.....
  18. Igor_pol

    Смачні еноти?

    І до м'яса)
Зверху