Результати пошуку

  1. T

    Комплектуючі для спорядження набоїв.

    Добрий день. Можна прайс на tictac2004@gmail.com
  2. T

    Все для спорядження мисливських набоїв 12. 16, 20 кал., та інше.

    Добрий день. Можна прайс на tictac2004@gmail.com
  3. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    На ТИ я з Вами не переходив, оскільки пляшку ми разом не пили! Сам я нічого не продаю і це можна було б бачити з того що моїх тем тут і десь інде немає. А як МИСЛИВЕЦЬ хотів розібратись з товаром, що мені можливо буде потрібен в цьому сезоні. Ні я ні товариш myxa603, з яким я нажаль не знайомий...
  4. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Питання далеко не ДУРНУВАТІ, оскільки виглядає якраз на шарлатанство з Вашої сторони. Полюю я дуже активно з собакою і по всій Україні, тому не Вам судити про мій диванний спосіб мислення! Якби Ви дійсно дали сайт виробника, тоді можна було б проковтнути Вашу наживку з назвою Вашої продукції...
  5. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Судячи з мовчання топікстартера, йому немає що сказати і пояснити свої продажі. По принципу народ все "захаває"... Немає проблеми купувати китайський товар, оскільки багато чого ми маємо звідти, але чітко розуміючи, що є що. Товар з США чи Італії навіть при виробництві в Китаї має іншу якість. А...
  6. T

    Гільзи

    Напишу свої враження про роботу з отриманими гільзами. Абсолютно нормальна гільза, чиста і робоча. МЕС Sizemaster хаває їх на ура. Перших 200 пройдено. Будемо заряджати далі, а з Віктором дасть Бог будемо співпрацювати при нагоді. Ще раз дякую за акуратність пакування, лінуюсь піти в гараж і...
  7. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Насправді повідомлення продавця для мене створило більше питань ніж відповідей. Ви посилаєтесь на цей сайт http://www.hellensport.it/shop/prodotti/colombaccio-ali-chiuse-144396.aspx Якщо так, то це звичайний інтернет магазин і там чітко біля продукту в стрічці виробник нічого не вказано. Тобто...
  8. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Але в прайсах вказано, що виробник Італія або USA. Нехай продавець обгрунтує чи це помилка в формуванні прайсів чи товар дійсно виготовлений як заявлено!!!
  9. T

    Чучела: ракушки вяхиря, утки, чирка, лысухи, вороны,сороки, гуся и многое

    Доброго дня. Теж цікавить чучела вяхиря. Чи можна більш детальну інформацію про виробника, бірки, упаковки або додаткові фото. Не хочеться брати кота в мішку. Дякую.
  10. T

    Гільзи

    Доброго дня, свою посилку отримав і був вражений наскільки акуратно все поскладано. Гільзи гарної якості і ніяких нарікань до них немає. Хочу відмітити відношення продавця до покупців і РЕКОМЕНДУЮ до подальшої співпраці. Дякую Вікторе за посилку!
  11. T

    Стікери для набоїв

    Все отримав! Цікаво як з часом себе поведе наліпка, чи не буде відклеюватись від пересихання чи води. Якщо хтось має досвід з таким, дайте будь ласка відповідь. Дякую.
  12. T

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    І я не перший раз замовляю в п. Романа. Відповідальний продавець, якісний товар. Сьогодні забрав і не можу нарадуватись. Жінка правда ходить як хмарка, але пройде (заздрить мабуть)! )))))
  13. T

    Патронташ новый производства СССР

    Резерв до вияснення.
  14. T

    Сейф недорого 137*39*26см вага 55кг на 3 од. зброї

    Ще раз не погоджусь з Вами. Сейф не для зберігання коштів з високим рівнем захисту і відповідними вміннями злодіїв, які відкриють любий сейф, був би інтерес. Якщо у Вас стоїть питання про збереження дорогої Вам зброї, то Ви як людина не бідна (оскільки Ви купили свою дорогоцінну) не поскупитесь...
  15. T

    Матрицы OMV made in Italy для закрытия и уплотнения звездочки (пополняется)

    Я теж думав про такий варіант, треба шукати перехідну шпильку з М8 на М6, бо в мене закрутка інша. Спробую.
  16. T

    Матрицы OMV made in Italy для закрытия и уплотнения звездочки (пополняется)

    І я собі прикупив в Максима бронзову матрицю SP-12-2. Результат гарний, але при роботі з шуроповертом в руці велика кількість не варіант. Рука починає боліти. Треба стійку або розділяти роботу на довгі зимові вечори )). Дякую Максиму за оперативну роботу.
  17. T

    Сейф недорого 137*39*26см вага 55кг на 3 од. зброї

    За які слова перед Вами хтось має відповідати. Є товар відповідної якості за адекватну ціну. Якщо Ви стверджуєте, що товар неякісний наведіть обгрунтовані аргументи. Якщо таких немає, тоді ви просто гоните повітря і засмічуєте тему. Для більшості мисливців наявність сейфу - це відмазка від...
  18. T

    Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

    Вітаю!!! Гарна робота отримала заслужене визнання!!! Маю честь користуватись вашою роботою і кожного разу після вдалих полювань згадую Вас теплим словом. Привіт з Тернополя!
  19. T

    Продам уплотнитель капсюльного гнезда

    Отримав ущільнювач і можу тільки сказати позитивні слова за якість та виконання. Користувався ущільнювачем від іншого форумчанина то як кажуть небо і земля. Той зламав десь на 150 гільзі. Даний ущільнювач виконаний набагато якісніше і надійніше. Дякую.
  20. T

    Предлагаю манки собственного изготовления на заказ.

    Доброго дня, Всім! Забрав два манки для своїх друзів. Моє власне враження, манки високої якості обробки і відношення майстра до своєї справи. Користувався роботами Ігора минулого сезону і результативність їх перевірена не одним влучним пострілом. Можу сказати, що манки які приїхали легко...
Зверху