Результати пошуку

  1. gar-ko

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня. Скиньте, будь-ласка прайс на igorgaraschenko73@gmail.com
  2. gar-ko

    Все для спорядження мисливських набоїв 12. 16, 20 кал., та інше.

    Доброго дня. Скиньте прайс, будь ласка на igorgaraschenko73@gmail.com
  3. gar-ko

    Дробь самолей.

    Доброго дня! Замовляв і я у Ігоря дробь, 1,0,00. Що хочу сказати, спрацювали швидко, всім задоволений. Продавець порядний, рекомендую. Ігорь, здоров'я Вам та родині, успіхів! Дякую!
  4. gar-ko

    Самозаряд

    Шановний Василь, пиж із пробки завтовшки 3 мм, знаходив, і не раз, після пострілу. Так його стан такий, що можна по новому споряджати в гільзу, правда трошки закопчені краї.
  5. gar-ko

    Порох ТАХО

    Добрий вечір, шановні мисливці. По ціні пороха Тахо. 340 грн=250г. Якщо порахувати, то 100 г пороха коштує 136 грн. Враховуючи вартість середню пороха Нобель Спорт на рівні 120 грн за 100 г(без доставки) то ця різниця не суттєва. З повагою.
  6. gar-ko

    Вопрос по поддутию ствола

    У мене на МЦ 21-12, піддуття від зрізу ствола на відстані 20 см, з низу. На осип не впливає
  7. gar-ko

    Турецкая энерционка Linberta SA02b

    http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/linberta.33676/ Вам сюда
  8. gar-ko

    порох Крук

    Шановний Вова!!! придбайте собі ознакомітєльний набір пижів на vutka com.ua, та буде Вам щастя))) http://www.vutka.com.ua/product/oznakomitelnyy-nabor-pyzhey/
  9. gar-ko

    Khan - Matrix

    http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-khan-matrix-camo.59884/
  10. gar-ko

    Продам новый Armsan Paragon Grande S

    Прицільна планка висока чи низька?
  11. gar-ko

    "Колгоспний" стікхант

    Також користуюся кольоровими цінниками, помаранчевого кольору, перерізаю навпіл, якраз закриває капсюль, дуже липкий. Був випадок, загубив пару набоїв (випали із жилета), а колега-мисливець знайшов їх через два тижні. Були рясні дощі, я думав, що все відсиріло, але, набої чітко вистрілили...
  12. gar-ko

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Олександр, гільзи 12 кал. отримав, усе добре. Якість гільзи відмінна, задоволений. Все доставлено оперативно та якісно. Продавець порядна людина, рекомендую. Вам особисто, ще раз респект!
  13. gar-ko

    Продам лотки/подставки для гильз.

    Замовлення отримав, усе бездоганно! Респект Т.С., дуже оперативно спрацював. Дякую, Вам успіхів у справах!
  14. gar-ko

    Продам лотки/подставки для гильз.

    Доброго дня. Хочу замовити дві по 25 у 12 кал. Реквізити на оплату у приват скиньте
  15. gar-ko

    Гильзы 12 кал. Однострел С итальянского стенда

    Гільзи отримав, дякую. Продавцю респект!
  16. gar-ko

    Гильзы 12 кал. Однострел С итальянского стенда

    Здравствуйте. Хочу приобрести 400 акционных гильз 12 к по 0,80 грн. Скиньте, пожалуйста, реквизиты, и с какими перевозчиками работаете
  17. gar-ko

    Оптоволоконная мушка Hiviz и ружейний ремень

    У мене МЦ 21-12, ширина планки 6 мм. Ваша мушка кріпиться болтиком та магнітом?
  18. gar-ko

    Оптоволоконная мушка Hiviz и ружейний ремень

    Яка ширина планки мушки, та діаметр оптоволокна? Фото болтиків викладіть у варіанті монтажу
  19. gar-ko

    Польские патроны Fam Pionki

    Користувався гільзами Фам Піонкі 2 сезона, споряджав набої для МЦ 21-12. Стріляні споряджав повторно. Моїй МЦ подобається. Відгуки позитивні, зірку та закрутку тримає добре. Споряджав на УПС-7. Стосовно ціни: у нас в Золотоноші некапсульована гільза в охот.магазині коштує 2 грн, касуль НС 686 -...
  20. gar-ko

    Некачественные патроны которые не надо покупать

    У меня МЦ 21-12, заряжаюсь сам. Отдаю предпочтение польской гильзе красного цвета Фам Пионки, у неё более жестче рант юбки, ИМХО. По поводу синих гильз РИО, у меня тоже правый извлекатель рвет рант, и она остается в патроннике, неприятно. В лодке вожу шомпол. Касательно того, что правый...
Зверху