Результати пошуку

  1. Коваленко А

    Дієва рушниця для збиття ворожих дронів ???

    Ви хоч людям цього не розказуйте! Ваша Ата - це лише чергова копія знаменитої Бенеллі і купляють її в основному тому, що немає коштів купити собі Бенеллі. Компанія Бенеллі хоч і являється світовим флагманом в розробці і випуску сучасної зброї з інерційною системою перезарядки, але для армії...
  2. Коваленко А

    Дієва рушниця для збиття ворожих дронів ???

    Тут перший варіант буде по краще! Взагалі оптимальним варіантом буде не однозарядне, чи двохстволка, а полуавтомат! За рахунок того, що можна вистрелити значну кількість пострілів без перезарядки, у вас буде більше шансів виправити промах по дрону, який може стати роковим! Довжина стволу...
  3. Коваленко А

    Обставка з лисом по областях

    І буде, шоста лисиця, сьома лисиця, восьма, а ні - це "володар петель" Артурчик, дев'ята лисиця........:D:D:D
  4. Коваленко А

    Обставка з лисом по областях

    Та в том і діло, що ні.... Якраз цей випадок і показує реальну картину з кількістю лисиць в угіддях.
  5. Коваленко А

    Обставка з лисом по областях

    Брехня! Дивані кажуть, що їх скільки не може бути, навіть сам форумчанин Север десь писав, що в них їх нема.
  6. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Так а ви, чому цього самі не зробили? У батька є карточка і кошти, і вміє перекидати, що заважало? Ви дійсно дивний!
  7. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Ще ніколи так Штірліц не був близько до провалу:D Не переживайте)))) Я вже бачив ваше повідомлення про відкуп того товару)))) Мені той металолом і даром не треба! :D :D :D Краще з розумним загубить, чим з дурним найти! Це давня народна мудрість! Для початку треба бути пунктуальним і...
  8. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Вибачайте, але ви не приватній переписці! Ви виставили цю тему на осуд форумчанам і кожен на форумі має право висловлювати по цьому свою думку... Так ви ж обіцяли до кінця дня, а вже на слідуючий ранок)))))))) Так це проблеми продавця? На вашому скріншоті гарно видно, що у вас не кнопочна...
  9. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Баба Галя, якась купила....... А де квитанція? Девять годин вечора, який це вже день? Навіть тепер, в такий час вже темно - це вже ніч! Банки закриті, сплатити вам можливо було тільки в онлайн, але це і в день можна, реквізити були, але ви не спішили! Ви перший порушили свої домовленості, за що...
  10. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Яке шукало - такого і найшло! Ви порядочно хотіли поступити по відношенню до мисливця, який просто купив собі ці запчастини? Знали, що вже інша людина купила, тим паче мисливець, а відправка буде з ранку, вирішили поза спиною перехватить! Так вам треба!
  11. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Я тому і спитав. На скріншоті стоїть час вашого повідомлення, а це майже дев'ята година вечора. Коли тоді продавець збирався внести аванс?
  12. Коваленко А

    МР-155

    Так, ствол 710 мм.
  13. Коваленко А

    Ненадійний продавець АлексСід

    Так, а ви аванс проплатили?
  14. Коваленко А

    ТОЗ 34/ ИЖ 27 времён СССР с лёгкой сыпью в стволе или новый Турок

    А, що є випадки, в когось випала?
  15. Коваленко А

    Гумор

  16. Коваленко А

    Облік звірів 2024

    До Артура за досвідом, петлями тихіше буде і вроді ефективніше :D
  17. Коваленко А

    Облік звірів 2024

    Саша - це вальєрні кабанчики, їх багато. З початком повно маштабного вторгнення орків, багато господарств випустили просто в угіддя
  18. Коваленко А

    Гумор

  19. Коваленко А

    Облік звірів 2024

    Не знаю, дивіться в списку. Я з Черкаської
Зверху