Результати пошуку

  1. GusarXXX

    Darne. Дарн

    підніму
  2. GusarXXX

    Ижк ?

    ИЖК або ЗКМ, якщо замість цільника проріз тоді це ЗК.
  3. GusarXXX

    Darne. Дарн

    Вітаю! Шукаю запчастини до дарна. Моделі серії V в 12 кал. Розгляну все що запропонують... 0678438055 моб/вайбер. P.S. Так як пропозицій може не бути, поділіться будьласка, іноземними ресурсами, на яких можна знайти щось по запчастинах до рушниць.
  4. GusarXXX

    Колодка до бельгійки.

    Вітаю всіх! Шукаю колодку до бельгійця 16 кал. (трійний замок). Пропозиції в приват, в тему, або на вайбер (0678438055). Дякую!
  5. GusarXXX

    Тоз54

    Якправило, колодки в 66му і 54му ідентичні, відміна тільки в гострих курках, ричаг запирання, і гравіровка. Але бувають винятки, в штучних 66х, бачив колодки з іншими хвостовиками (форма так як ТОЗ-БМ/63)
  6. GusarXXX

    плюсы и минусы ружья иж 49

    Чому так зразу..... Якщо порівнювати між ІЖевськими рушницями, то 49й досить непоганий варіант. "Новоделами", якправило, вважають МР, нові Този, турки ( ті моделі які пропонують наші збройні магазини)… тому частково я згідний з тим, що ИЖ49 хороша рушниця ( правда, деякі "турки" відповідають...
  7. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Знайшов в неті, дійсно подвійний патронник, якщо відкрити фото з цієї ссилки, там краще можна роздивитись дані фото https://forum.guns.ru/forummessage/302/2529978.html
  8. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Заради інтересу написав на ТОЗ mail@tulatoz.ru Якщо дадуть якусь відповідь, обов"язково поділюсь..
  9. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Для мене це новина, що ТОЗ-Б, випускали в 12 кал.......... Цікаво, чи випускали моделі ТОЗ-Б 46-48р., в яких труби 16кал, були на колодці 16кал........ без тих муф.???? Чи простий шлях, це для слабаків))?
  10. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Вибачаюсь, но виявляється ВИ праві.... Це дійсно колодка від 12кал (вона ширша від БМ/63). Спорчене радіо, і дуже багато "фахівців".................. Сьогодні порівнював обидві моделі (Б/63), там неозброїним оком видно, що колодка на ТОЗ-Б (46року з цими муфами), є ширшою від тоз-63...
  11. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Сам не бачив, но хлопці говорили, що на дану колодку сіли труби від ТОЗ-63..... (колодка не з 12 кал.) Та й наскільки я знаю, 12 калібр випускали набагато пізніше (ТОЗ-66 з 1968р)...... Та й трофейною дана колодка не може бути, бо це тільки ТОЗ-Б, мали імено такі колодки, зі своїми...
  12. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Цю тоз-б, яку я бачив, була прекрасному стані (ідеальний). По слухах, теперішній хозяїн, віддав за неї круглу сумму ( уточнювати не буду, бо слухи різні були). Сфотографувати, нажаль не дозволив....... Тому в мене і прокинувся інтерес до даної модифікації ТОЗ-Б. Ціна ще може бути обгрунтована...
  13. GusarXXX

    ТОЗ-Б 46-48 р.

    Вітаю всіх! Недавно на полювані, побачив такий тоз-б в 16 калібрі (фото позичив). Раніше я думав, що такі муфи на патронику, були тільки в 20 кал, щоб використовувати колодку одного стандарту. Їх випускали з 1946-1948р. Довоєнні тоз-б, були з цільнотягнутими стволами (без таких муф). В мене...
  14. GusarXXX

    приклады

    приклад №2 резерв до вияснення..... завтра звяжусь з продавцем
  15. GusarXXX

    Трубы от белгийки

    Резерв знімаю, з товаром не звязано. Не підійшли. Вдалих продаж. З повагою!
  16. GusarXXX

    Куплю цевье на ИЖ-49

    Шукаю цівку на ІЖ-49 16 калібр. (можна самі металеві частини, а саме, шарнір і защолку) Також потрібна скоба (УСМ), і екстрактор на 16 кал, іж-49
  17. GusarXXX

    Цівка ІЖ-49

    Привіт всім форумчанам.!!!! Потрібна допомога, шукаю цівку на ІЖ-49 в 16 кал. Від яких моделей може підійти, можливо хтось вже зустрічався з такою ситуацією...???? (про Зауер8 я в курсі) Дякую!
  18. GusarXXX

    Продам запчастини мисливських рушниць.

    добрий вечір, шукаю цевье иж-49 16 кал (можна без дерева)
  19. GusarXXX

    Приклад іж 12 цивйо іж 27 16і 12 к.

    Приклад на ІЖ-12 на який калібр ???
  20. GusarXXX

    Трубы от белгийки

    резерв, до вияснення
Зверху