Результати пошуку

  1. слон

    ЗАУР 8 и ИЖ27

    Знавав я одну людину на ім'я Заур. Він мені колись сказав :"Хачу ружьйо ,чтоб звали как мєня!" Тепер я бачу - що воно дійсно існує!
  2. слон

    Патронтажі на 36пат.12,16-20к.ссср

    Резерв 16 й.
  3. слон

    Продам для 16 калибра

    В разі відмови від резерву - прошу 400 шт.Дякую!
  4. слон

    Продам для 16 калибра

    Гільзи папка - прощу резерв на залишок .
  5. слон

    Дробь 7

    Щось дивне діється !!!?!!! Навіщо цими бутилками номер 7 ,дабавляти мені цукор в крові ? Якщо Ваша ласка - другу ,наложкою !
  6. слон

    Дробь 7

    Прошу реквізити !
  7. слон

    Дробь 7

    Резерв !
  8. слон

    Продам пулі 16 калібру.

    Діабола резерв .Щоб йоршику їхать було веселіше))))) Прошу рекввзити !Дякую!
  9. слон

    Продаж барахла.

    Доброго здоров'я! Прошу в резерв йоршик !
  10. слон

    Пижконтейнер 16к

    Резерв.!
  11. слон

    Продам гильзы 16 калибра или обмен на 12 калибр. Папка 67 шт. Пластик 11 шт отдам по 3.50

    Продавець не виходить на зв'язок ! З резерву знімаюсь.
  12. слон

    Гільзи папкові 12к

    Резерв 100 шт.
  13. слон

    Гильза папковая, новая, 16кал.

    Постріл з таких гільз ,нічим не відрізняється від інших ,які дешевше по ціні. Але ! Зрозумійте ,мене шановне панство - мені подобається як вони пахнуть ,після пострілу ! Особливо коли трохи мороз,і тихий вітерець ,що несе пух із встреленого зайчика ! Дякую за розуміння!
  14. слон

    Гильза папковая, новая, 16кал.

    Резерв ! Прошу реквізити !
  15. слон

    Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

    Ще дуже цікаво ,на яких правах працівник поліції перебуває в мисл. угіддях ?
  16. слон

    Документи які повинні бути у перевіряльників ( єгер,мисливствознавець, працівник держлісгоспу і.т.д.) ,що перевіряють мисливців під час полювання?

    Хотів поцікавитися ,чи прописаний в законах спосіб і правила за якими єгер і ін. Повинні зупиняти ТЗ ?
  17. слон

    Продам Sauer 16/70

    Некрасиво вважати тих ,хто стоїть попереду - голодранцями !Хіба не очевидно ,що кожний відповідає за свої можливості "без Ляля"і заплатить !
  18. слон

    Продам Sauer 16/70

    Лис!?!?! Ну !!!Некрасиво!
  19. слон

    Продам Sauer 16/70

    Буду наступний ! :)
Зверху