Результати пошуку

  1. S

    Спорядження патрона пиж-контейнером десперсант!!!

    Доброго дня шановні форумчани!. Хотів спорядити патрони на пернату пиж-контейнером десперсант. Під час споряджання патрону даю пороху Сокіл 2.1 гр. після чого вкладаю пиж-контейнер десперсант і при завальцовці вже стріляної гільзи 12/70 по типу зірочка в мене виходить замала висота дробового...
  2. S

    Куплю деревяний приклад на ИЖ - 81

    Куплю деревяний приклад на ИЖ - 81
  3. S

    Продам Сайгу 12К 2007 года выпуска, ствол 530 мм, 7500 грн

    Зброя в дереві чи в пластику?
  4. S

    Дульні насадки до ремінгтона!

    Доброго часу суток форумчані! Допоможіть мені визначити дулне звуження в моїх насадках до Ремінгтона 11-87 20 го калібру їх у мене три однак паспорта не маю і неможу оприділити наприклад, що є чоком а що циліндер чи ще щось. 1. IMP CYL 2. FULL 3. MOD Дуже Вам дякую за розуміння і чекаю на...
  5. S

    Дульні насадки до Ремінгтона!

    Доброго часу суток. Шановні форумчани прошу вашої допомоги визначити дульні звуження на Ремінгтон 11-87 20-го калібру так як у мене немає паспорта на зброю і я не можу визнатити, що є що. В комплекті до рушниці мені додати три дульні насадки з надписами на них на англійській мові: - IMP CYL -...
  6. S

    П/а марки REMINGTON 11-87 PREMIER

    Дякую ES777 за допомогу однак на даний час на сайті є якісь проблеми і я неможу нічого дізнатись.
  7. S

    П/а марки REMINGTON 11-87 PREMIER

    Всім доброго часу суток. Нещодавно мені подарували п/а Remington 11-87 Premier 20-го калібру, газовідводну, довжина ствола 650 мм. Шановні форумчани прошу допомогти мені кому що відомо про таку зброю, та розповісти її плюси і мінуси.
  8. S

    Куплю ствол до п/а

    Куплю ствол до п/а Franchi Bressia. В моїй рушниці ствол рухомий довжиною 650 мм, якщо в кого є такої самої довжини або можна 710-760 мм прошу подзвонити за тел. 0977725976. Зазделегідь всім дякую.
  9. S

    ИЖ 12

    Зброя ще в продажі?
  10. S

    Як замовити другий ствол на півавтомат?

    Шановні форумчани в моєму користуванні знаходиться півавтомат Franchi Bressia 12-го калібру з рухомим стволом, виробництва Італія, якого року випуску мені не відомо, довжина ствола 650 мм. Оскільки ствол в моєму девайсі уже має раковини прошу Вас допомогти мені та підказати чи можна до моєї...
Зверху