Результати пошуку

  1. Bumer

    Куплю карабін CZ 455\457

    Шукаю карабінчик з двома стволами - 22lr та 17hmr. Дозвіл в процесі. Пропозиції в приват!
  2. Bumer

    ОП Delta DO Titanium 4-16x42 MD 1"

    Новий Японський приціл куплений в магазині Ствол. Сітка Mil-dot в другій фокальній площині.Вага 460гр.Діаметр труби 25.4мм. Тримає віддачу до 4000Дж. Ціна 8500грн. Тел. 097-466-99-00
  3. Bumer

    Знайшовся курцхар

    Знайомий мисливець в групу закинув, що знайшлась собачка між Кам’янка-Бузьким та Радехівськими р-ми Львіської обл «знайшли пса кобель курцхар десь 2 роки. масть шоколадний. може хтось шукає» Собака знаходиться в с. Рудно, 067 770 7024 Таня.
  4. Bumer

    Куплю нарізну зброю

    Всім доброго здоров‘я!!!Планую придбати болтовий карабін в 223-му ( твіст 7 або 8-й ), 300aac ( твіст 7-й ) або штуцер Bergara в цих калібрах, також може бути 308-му з коротким стволом!!!Дозвіл в процесі,тому купівля не термінова!!!Цінова політика до 800у.е. (може змінюватись в більшу сторону...
  5. Bumer

    Приклад ИЖ 18

    Доброго здоров‘я товариство!!!Старший мисливець з колективу попросив знайти приклад!?!?
  6. Bumer

    Бінокль

    БПЦ 5 8х30 (1983 р.).Бінокль потертий, але функціонально без нарікань. Оптика ціла, без сколів, царапин і пилюки. В комплекті все що на фото. Територіально Львів. Ціна 1200грн.
  7. Bumer

    Канадський лазерний далекомір

    Newcon LRM 1500 в дуже хорошому стані близького до ідеалу. Працює штатно. В комплекті сумочка. Територіально Львів. Ціна 8500грн.
  8. Bumer

    Чохол для СКС або МЦ 21-12

    В хорошому стані,замки та ремішки цілі!!!Розміри: довжина 113см, ширина 23см. Ціна 600грн.
  9. Bumer

    Кронштейн

    Боковий крон для радянської - рос. нарізної зброї (СВД.Тигр.СКС.КО.) і їм подібні.Розміри на фото. Магніт тримається. Ціна 1200грн. Є ще один кронштейн розміщений не в цьому розділі: http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Кронштейн.70826/#post-785294
  10. Bumer

    Кронштейн

    Доброго здоров"я!!!Допоможіть визначити і оцінити кронштейн з фото.
  11. Bumer

    Кронштейн

    На СКС з планкою Weaver (Білоруський). Стан нового, одівався тільки для примірки!!!Ціна 1100грн.
  12. Bumer

    Для СКС

    Ложа та магазин Tapco 7,62х39 для СКС на 20 патронів.Стан нового, одівалося тільки для примірки!!!Продаж магазину окремо, можливий після продажу ложе. Ложе 2600грн, магазин 900грн.
  13. Bumer

    ИЖ 54

    Колега по колективу попросив виставити на продаж дану рушничку. Він другий власник. Стан дуже хороший. Стволи чисті , шат відсутній, не кручене. Настріл думаю не великий. Рік випуску - невідомий (номер починається КК...), калібр 12-й, довжина стволів-73см. Зареєстроване у Львівської області...
  14. Bumer

    Монопод

    Fiery Deer Monopod stick, висота 102 -165 см, б\у. Ціна 1000грн.
  15. Bumer

    Допоможіть визначити і оцінити

    Колега по роботі просить продати батькову зброю. Стволи вороновані, в лівому стволі зразу за патронником кілька раковин, в правому лише легкий за патронником сипок, решта по всій довжині стволи чисті. Решта прошу дивитись по фото.Прошу допомогти з маркою, роком та приблизною ціною?
  16. Bumer

    Іспанську горизонталку

    Продам гладкоствольну рушницю"Zabala Hermanos" mod.213. ( придбану на даному форумі в червні 2016р.) ,рік випуску -2004,Калібр 12/70,довжина стволів-70см,вага-2900г,діаметр каналів стволів-18.5,чок і н/чок! Настріл близько 400 патронів! Стволи всередині хромовані,без сипі та раковин! Запобіжник...
  17. Bumer

    Карабін Haenel Jaeger10 Pro Varmint

    Haenel Jaeger10 Pro Varmint кал. 308 Win. Настріл до 80патронів. На стволі заводська різьба. Стан дуже хороший. В карабіні робилося ложе майстром з райберта .Зареєстроване у Львівської області. Ціна 1300$ або по курсу на день переоформлення. За домовленістю можу показати у Львові.
  18. Bumer

    МЦ 21-12

    12-й калібр, 1989 року. Загалом стан,як на свій вік досить достойний, ствол чистий, але зразу за патронником є "легкий натяк на сипок". Настріл точно сказати не можу, але думаю не малий. Перезаряджає "УСЕ". Все видно на фото. Зареєстроване у Львівській області. Ціна 8000грн.Торг біля рушнички.
  19. Bumer

    Продам СКС

    1953 року випуску. Стан дуже хороший, мій настріл не великий. За домовленістю можу показати у Львові. Зареєстроване у Львівській області. Ціна 16000грн ( за все що на фото ).Торг біля карабіна.
  20. Bumer

    Иж-27Е

    12-й калібр, 1977 року (перша буква Т),без шату, без сипу, стволи дзеркало,настріл невеликий, все рідне,не кручене.Дерево - бук. Є запасні бойки. Все видно на фото. Зареєстроване у Львівській області. Ціна 16000грн.Торг біля рушнички.
Зверху