ІЖ-27, 12 калібр 2 пари стволів

Статус
Закрита.

Nikolia

Слідопит
Рушниця ІЖ-27, 12 калібру, 1992 року випуску, з двома парами стволів під одним номером: 1. чок та получок довжина стволів 725 мм. 2. циліндри довжина стволів 680 мм. Стан рушниці видно на фото, настріл до 100 вистрілів. Я другий власник, мій особистий 5-7 вистрілів. Причина продажі - стоїть в сейфі не задіяна. Реєстрація м.Луцьк, Волинської області. Ціна 21 000 грн. (обговорюється біля рушниці). Зацікавленим - тел. 0503784749, 0673638789
 

Вкладення

beton2464

Мисливець
Своєрідна насічка на цівці і на шийці приклада а взагалі видно що стан майже новий,дуже гарно виглядає рушниця. Удачі в продажі!
 

Влад

Слідопит
Настрел далеко не 100,200 или 400,да и дерево подверглось реставрации,рыбья чешуя сделана кустарно и грани на щечках возле колодки затерты.
 

Nikolia

Слідопит
Настрел далеко не 100,200 или 400,да и дерево подверглось реставрации,рыбья чешуя сделана кустарно и грани на щечках возле колодки затерты.
Ви я бачу спеціаліст по оцінці зброі по фото і робити своі припущення, але на цей раз ви помиляєтесь...
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
20171222_221642.jpg

Я думаю,что и слепой заметит на єтом фото,что грани на дереве(продолжение колодки) четко видно,а на вашем ружье грани отсутствуют и рибья чешуя такая с завода вроде как не шла, пятаки такие на лбу колодки появляются после 200-300 вистрелов,а в ружья два ствола и того 400-600 вистрелов.
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Стан рушниці видно на фото
Вы же написали состояние ружья видно на фото,я и оценил по фото,я же не сказал,что ружье с сыпью или оно воронилось и вы второй владелец,вы же не знаете,что с ружьем делали до вас.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
я ваш сусід з Рівного . Мені подобається ваша рушниця !Але маю 3 одиниці зброї і зеленку на руках думаю може щось продать , а на то мість взять ваш аппарат ?
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
хотілось би постріляти по мішеням глянути на бій і осип на зведенність стволів ?Особливо циліндрів .
 

Nikolia

Слідопит
непробували як летять кулі з циліндрів ?
Ні, я не стріляв
хотілось би постріляти по мішеням глянути на бій і осип на зведенність стволів ?Особливо циліндрів .
Це можливо... Тільки зараз по неділях я на полюванні...
 
Статус
Закрита.
Зверху