Допоможіть визначити та зложити ціну рушниці

Василь Д

Новачок
Прошу допомогти з даною зброєю, Августа Юнга,яка вартість може бути її, дякую. 16кал, довжина стволів 750мм звуження 16, 1 оба ствола рік випуску 4/32,шату немає є трохи сип, нижній ствол в кінці піддутий, треба переробити цівку,внесена в єдиний реєстр зброї, телефон для зв'язку 0966751375,на сайті буваю рідко
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

RoSO-maxa

Мисливець

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не думаю що її стан тягне на більш ніж заявлено!
Щоб так стверджувати треба знати хто такий зброяр Август Юнг з Вірнау і знати його приблизну сімейну збройову імперію яка існувала майже 600 років,а також приблизно зброю випущену майстрами цієї імперії і яку виставляли у свій час на багатьох аукціонах світу як в довоєнний час, так і в теперішній.Діма правильно зробив наголос на деяких нюансах.Все залежить від топікстартера.Така зброя не обговорюється на ходу і на коліні, а тим більше тими хто крім зброї ІЖ і ТОЗ нічого не тримав в руках.Сказане мною не в обіду форумчанам, а лише в науку.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Подякуєте коли дізнаєтесь все про свій девайс,а для цього необхідні всі клейма і написи які присутні на рушниці!!
 

kef

Зброяр
Не думаю що її стан тягне на більш ніж заявлено!
$тягне$ в+ ! При бажанні можна знайти на західних аукціонах зброї вироби з даною назвою зброяра- 'фірми'. Ціна Вас здивує. Але усе треба бачити наочно щоб оцінювати. А не по 'фото'. Для знавців є що розказати про рушницю при наявності клейм і як вище сказано в дописі про дану - /зброярську імперію зброяра Августа Юнг /.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На ціну рушниці впливає, в першу чергу, її нинішній стан! А вже потім - походження і т.д. Була б вона в ідеалі,тоді була б інша розмова. Я не знаю, як зараз, але раніше рушниця з роздутим стволом навряд чи пройшла б навіть переєстрацію.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Про прогари на цій колодці і так все зрозуміло. Вони аж ніяк ціни не додають. Тут навіть на відтиск гільзи всі на форумі вже кричать, що то прогари!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дайте реальні фото нижнього ствола з піддуттям.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В 1932 році, в Німеччині(!) вже були "золоті" спускові гачки - уровень?! Чи то вже " сучасне циганське золото"?
 

Василь Д

Новачок
Колір цівки і прикладу суттєво відрізняються, що вказує на "самопал".
Там взагалі коли я її купляв не було рідного дерева, його переробляли вже,но нажаль не так як було рідне дерево
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Там взагалі коли я її купляв не було рідного дерева, його переробляли вже,но нажаль не так як було рідне дерево
Дякую. Але цю інформацію Ви просто були зобов'язані зразу викласти у стартовому повідомленні, щоб не було подібних уточнюючих запитань. Тим більше, стан оригінального дерева теж дуже суттєво впливає на рівень оцінки рушниці. П.С. Таким чином, від славетного оригінального Юнга, все менше залишається оригінальної рушниці... Тим більше - в належному стані. І тим більше - на вже озвучені 37 000 грн. Можливо, не треба було взагалі її виставляти на оцінку? Бо ще невідомо, які "підводні камені" випливуть на поверхню, в результаті обговорення? Та і як це, взагалі, вплине на первинну озвучену ТС ціну? Дерево не рідне, метал, прошу, під величезним питанням.... До речі, так що по спускам- оригінальні чи після реставрації " кривими руками"?
 
Останнє редагування:
Зверху