"Автоматчики", поделитесь наблюдениями ))

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем Trigal, 11 лют 2018.

Irbis
 1. Микола ARMS

  Микола ARMS Мисливець

  Так то вона так але бачу все ж більшість людей має хибну думку на рахунок власників п/а, якщо у всенароді звикли називати їх п'ятизарядками то не означає, що туди всі пхають 5-6 або 9 патронів коли йдуть на полювання!!! Почнемо з того, що полювання зі зброєю в магазин якої вміщається більше 2 патронів забороняється. По-друге думаю у багатьох вибір п/а зв'язаний чисто з індивідуальними особливостями, тобто комусь подобається, зручніше користуватися, обслуга і тд...
  Мені наприклад тяжко з дводулками , я звик до 1 ствола, цілитися легше -це перше і головне! +1 патрон в запасі, як для мене також не мало важливо, було в практиці коли 3 діставали підранка. 1 спусковий курок-це просто чудо після того як згадаю свої колупання в двох крючоках в батьковій иж58))) Та ще деякі дрібниці у вигляді високої планки, зручної мушки, ваги рушниці...
   
  Garik.sh та Dimastiy подобається це.
 2. Safari
 3. Микола ARMS

  Микола ARMS Мисливець

  Але ще хочу для колекції свій Иж58 в 20к та Иж12 в 12:rolleyes: Щось є в цих старих рушницях)
   
 4. Копатыч

  Копатыч Снайпер

  Так вы, противоречите, себе самому ......
  Судя с этих слов, надо покупать не п/а и двудулки ......., а однодулки :rolleyes:o_Oo_O и легкое, и дичь оставим, потомкам .......
   
  ATIS та Михал Михалыч подобається це.
 5. Optimum

  Optimum профі надійний помічник

  Для этого нужно заниматься ее разведением, а не ограничением кол-ва патронов в магазине ружья ИМХО. Я думаю, что шансы одинаковы на добыть "шерстяного", что с двудулки, что с П/А хоть 20 патронов в него снаряди, он же не стоит на месте... По моему сколько патронов не всунь, все равно больше 3х не нужно.
   
  Dimastiy, Федчук, ТАР та 3 іншим подобається це.
 6. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Чим саме?Тим,що зайчик піднімається ближче чи далі і в дводулці е два патрони в чек 00 контейнер,получок 1 без контейнерна.Маем час на точне пріцілювання один успішний постріл.
   
 7. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Да особливо коли петель,фари,тепловізори і тим людям по барабану як закон так і сама природа.Не знаю як у вас а у нас саме так.А с полуавтоматом більше шансів.Перший постріл невід пустив далі другим промах це дводулка,а от полуавтомат третім пострілом уже точно.Всяк е випадки коли е можливість зробити де кілька пострілів.
   
 8. Копатыч

  Копатыч Снайпер

  Да тем, что "зайчика", для потомков оставить надо, а "уток, гусей и т. д.", не надо ........??????
  Так если, один прицельный выстрел, то время переходить на "однодулку" .......... На нормальной охотничьей дистанции, косой валится от "тройки", не надо стрелять на 50 - 60 метров и будет порядок .........
  У вас есть полуавтомат?
   
  Федчук та ATIS подобається це.
 9. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  А где я писал про 50-60 метров и не нормальною охоту???25-30 метров с усиленого чека 5 контейнер не справиться з ушатим???Мое мнение заячья дробь номер 1 и 00 и на 3 не собираюсь!!!Продал двустволку купил п'яти зарядку.В планах для ходової по пушнине купить двустволочку.С ув
   
 10. Trigal

  Trigal Снайпер

  Без поллитра не получается осилить смысл этой витиеватой фразы :)
   
  Останнє редагування: 22 лют 2018
  БЮВ та Михал Михалыч подобається це.
 11. Микола ARMS

  Микола ARMS Мисливець

  Тепер я взагалі погано розумію про що йде діалог, любі друзі)
   
 12. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Спішив не мав часу ретельно описувати.Я мав на увазі,що шріт номер 5 в контейнері і с чека на 25-30 метрів візьме зайчика.І це не значить,що номер 5 на зайця ок.Я споряджаю як в дводулку так і в полуавтомат перший одиниця без контейнерна другий два нулі і буду так на далі робити тому,що все влаштовує.
   
 13. василь довжик

  василь довжик Мисливець

  Можливо для когось не зрозуміло чому я написав саме с чека.Так чек в порівняні з циліндром дасть більшу різкість.Чому і багато хто говорить,що наприклад тоз-34 рескость більша була ніж в полуавтомата в якому вкручений циліндр.Я наприклад не знав раніше пока сам не відстріляв пару патронів.Ось і тема під пол літра)))
   
 14. CheshireCat

  CheshireCat Мисливець

  Сумніваюсь я...
  Якщо і буде різниця в різкості бою між чоком і циліндром, то, думаю, вона буде дуже незначна.
  Настільки, що можна цією різницею знехтувати.
  На різкість більше впливає спорядження патрону, ніж дульні звуження.
  Дульні звуження впливають на осип дробу. Але не на дальність польоту дробу і не на різкість.
   
  БЮВ подобається це.
 15. Федчук

  Федчук Мисливець

  Я полностью с вами солидарен
   
 16. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Разница есть. С "чока" дробь идет более плотным пучком и дробинки в плотном пучке дольше сохраняют энергию. С "цилиндра" дробовой сноп рассеивается и соответственно отдельные дробинки быстрее теряют энергию. Не знаю что это в цифрах, но уверен что различие есть.
   
  Dimastiy подобається це.
 17. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

 18. Федчук

  Федчук Мисливець

  Я обстреливал с МР 153 12 к. А товарищ ИЖ 58 по доске на 35 метров, резкость боя одинаковая. У чока кучнее выстрел вот и попадает больше дробинок как правило.
   
 19. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  Не вопрос, 3-5 м/с заметить на "сосновой доске" невозможно, но факт остается фактом - "головные" дробинки с "чока" имеют большую скорость и соответственно и более высокую резкость.
   
  Федчук та Копатыч подобається це.
 20. Федчук

  Федчук Мисливець

  Я на правду не претендую. Лично моё наблюдение.
   
  1gena73 подобається це.
 21. Trigal

  Trigal Снайпер

  Я в этом сезоне первого зайца как раз "пятёркой" и взял ))) С 25 метров (примерно). В бурьянах - думал фазан поднимется, вложил в патронник пятерку, без контейнера, на войлоке. 1.53г D-20/32г дроби. В тушке 22 дробины насчитал, если память не изменяет.
  Согласен, пятёркой зайца стрелять как-бы мелковато, но тройка для первого выстрела - в самый раз. Как Вы говорите: "і буду так на далі робити тому,що все влаштовує" :)
  А двумя нолями в наших краях косуль стреляют вполне успешно. Слишком крупная дробь для зайца. Какой в ней смысл? Стрелять на 70-80м? Так на такой дистанции расстояние между дробинами будет такое, что даже если осыпь ляжет по месту - попадание дробин в тушку будет чисто случайным. Ну а до 60м зайцу единицы за глаза. И плотность осыпи нормальная, и энергии дробин достаточно. Оно-то понятно: зайца мало, поднимается далеко, хочется иметь возможность его достать... Но если глянуть таблицы со скоростями дробин на разных расстояниях, а потом отмерять реальные 80м и представить себе зайца на таком расстоянии, а потом еще отстрелять по бумаге на те же 70-80м свои патроны с "нолями", - становится абсолютно ясно, что стрельба на такие дистанции - чистой воды лотерея. Против фактов не попрёшь. В итоге перешел на более мелкие номера дроби (3-2-1) и теперь всем доволен. В первом сообщении написал, какой дробью стрелял в этом сезоне. Только один заяц взят единицей, остальные - двойка, тройка.
  Впрочем, никому свое мнение не навязываю.
   
  Останнє редагування: 22 лют 2018
  ATIS та Федчук подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф